11 kwietnia przypada Dzień Polskiego Radia

W Polsce, 11 kwietnia obchodzony jest tradycyjnie Dzień Radia. To właśnie w tym dniu, 94 lat temu, dokumenty technicy Polski radiowe zostały przyjęte, zgodnie z którym rozpoczął nadawanie w kraju.

01 lutego 1925 program radiowy pierwszy wyszedł, który był początkiem radiofonii, a po 10 dniach, uczniowie mogą dowiedzieć się prognozę pogody na najbliższe dni, a także najświeższe informacje.

Po pewnym czasie zdecydowano się zaprosić artystów do studia, które z przyjemnością wykonującego muzykę dla słuchaczy radiowych. Z okazji tego roku zorganizowaliśmy imprezę charytatywną «Kocham audycji», zebrane wpływy z których zostaną wymienione w funduszu, aby pomóc dzieciom, które mają problemy z rozprawy.

Pomimo faktu, że w dzisiejszych czasach istnieje wiele różnych sposobów, aby uzyskać informacje, to znaczy, telewizor, internet, liczba słuchaczy nie jest zmniejszona. Co więcej, niektóre z nich mają swoje ulubione kanały, w których istnieje możliwość pogratulować znajomym zamawiając swoją ulubioną melodię.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Barczewo;
Szybkie pożyczki Orzysz;
Szybkie pożyczki Susz;
Szybkie pożyczki Reszel;
Szybkie pożyczki Ruciane-Nida;