15 kwietnia ukaże się film o katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem

0403166Sześć lat temu, świat dowiedział się o strasznej tragedii, która miała miejsce w pobliżu rosyjskiego miasta Smoleńsk.

Następnie, w kwietniu, było straszne katastrofy samolotu prezydenckiego Tu-154, który należał do polskiego lotnictwa, odejść z Warszawy do Smoleńska. W czasie katastrofy dziewięćdziesiąt sześć osób zginęło, wraz z załogą samolotu.

Wszyscy pasażerowie byli wysocy urzędnicy z Polski, wśród których był prezydentem tego kraju Lech Kaczyński i jego żona. Do tej pory wrak samolotu nie są wydawane przez rząd rosyjski polskiej stronie. Na podstawie tych prawdziwych wydarzeniach, reżyser Antoni Krauze został nakręcony film fabularny „Smoleńsk”, którego premiera odbędzie się w kwietniu tego roku. Istotą filmu jest, jako jeden z głównych kanałów telewizyjnych rozpoczyna dziennikarskie śledztwo w sprawie przyczyn katastrofy, natomiast przekonany, że prawdziwa prawda o wypadku, ukrywając. Na kręcenia tego obrazu zajęło trzy lata, ponieważ przerwany przez prawie dwa lata ze względu na problemy finansowe.

Czytaj więcej:
szybka pożyczka gotówkowa na dowód;
kalkulator pożyczki gotówkowej w PKO;
kredyt gotówkowy porównanie kalkulator;
najtańsza pożyczka gotówkowa ranking;
pożyczka w domu na dowod;