19 maja w Polsce Warszawskie Targi Książki rozpoczną

19051611Zawsze książka została uznana za najlepszy prezent, ale teraz, gdy na całym świecie rozpowszechnione telewizji i Internetu, ludzie z wielu krajów nie są zainteresowani w literaturze.

Ale żaden z skanowanego filmu nie może zastąpić czytanie stron książka, która określone bardziej szczegółowy i barwny opis historii produktu. W tym tygodniu w stolicy Polski Warszawie otwiera siódmy Targi Książki, które przyjdzie tysiąc autorów z ponad dwudziestu krajów. Głównym gościem imprezy będzie węgierskich pisarzy, a także w roli gościa specjalnego otrzymuje literatury katalońskiej. Około dwudziestu wydawców Ukrainy będzie reprezentowana na targach swoje prace.

Ta prezentacja targowa duże zainteresowanie nie tylko wśród mieszkańców, ale także turystów, którzy nie próbują ominąć ten urlop. W ubiegłym roku na targach wzięło udział około osiemdziesięciu tysięcy ludzi, a liczba ta daje pełne prawo być nazywany Warszawskie Targi Książki największym spośród wszystkich innych, które odbyły się w tym kraju.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Nowy Sącz;
pożyczki bez zaświadczeń Tarnów;
pożyczki bez zaświadczeń Kraków;
pożyczki bez zaświadczeń Ciechocinek;
pożyczki bez zaświadczeń Koronowo;