25-letni Polak, który urodził się bez rąk, mam prawo do kontrolowania ciężarówek

06051612Ludzie, którzy rodzą się z niepełnosprawnością fizyczną, mają różne poglądy na życie. Niektóre z nich są w niewłaściwy sposób życia, a ktoś próbuje udowodnić, że jest człowiekiem jak każdy inny.

Ile osób niepełnosprawnych stać mistrzami Kilka konkurencji olimpijskiej. Ponadto, wiele z nich znalazło pracę, tak aby nie czuć obciążenie dla tych wokół nich. Jednym z nich jest obywatelem polskim Kopichko Cezar, który urodził się bez kości obu rąk. Od wczesnego dzieciństwa marzył o zostaniu kierowcą ciężarówki, a oto jego marzenie spełniło się w ciągu dwudziestu pięciu lat. Które pomyślnie przeszły wszystkie egzaminy, dostał prawo jazdy, co daje mu prawo do orzekania przez ciężkie pojazdy.

Ze względu na fakt, że jego ojciec był właścicielem firmy transportowej, facet za kierownicą co dziesięć lat, więc nie było zbyt trudne, aby przejść do testu jazdy za pierwszym podejściem. Teraz, Cezar jest jednym z najlepszych kierowców, a ich umiejętności, był w stanie udowodnić, zajmując drugie miejsce w konkursie, który odbył się w dniach kierowców ciężarówek.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Rybnik;
Szybkie pożyczki Ruda Śląska;
Szybkie pożyczki Bytom;
Szybkie pożyczki Bielsko-Biała;
Szybkie pożyczki Zabrze;