70 lata stary Polak ma zamiar przepłynąć Atlantyk w canoe

1403166Wiele osób z niecierpliwością czeka na moment kiedy wyjdzie zasłużony odpoczynek, relaks w emerytur dni roboczych.

Ale emeryci są bierny styl życia, na przykład, jeden z siedemdziesięciu obywateli Polski Aleksander Doba, po raz trzeci ma zamiar wybrać się na wycieczkę po drugiej stronie Atlantyku. Co więcej, stara się zrobić na swoim kajaku, który już służył mu jako środek do przezwyciężenia pływanie ogromne odległości z elementem wody.

Sześć lat temu, po raz pierwszy Doba była w stanie przepłynąć ocean spokoju prawie sto dni, za którą zanotowano jako pionier w tej podróży. Trzy lata później ponownie udał się do „lot”, który był w stanie pokonać w ciągu sześciu miesięcy, za który otrzymał tytuł podróżnego roku. Obecnie przygotowuje się do trzeciego jednej kampanii na falach, przejdź do, że zamierza w połowie maja tego roku, i powrócić do swoich urodzin jubileuszowej, która odbędzie się w dniu dziewiątego września. Jedyne co można mu życzyć powodzenia jest szybka i powrót do domu, gdzie będą czekać na bliskich.

Czytaj więcej:
pożyczka gotówkowa pozabankowa bez BIK;
pożyczka gotówkowa Citi Handlowy kalkulator;
pożyczka gotówkowa na dowód osobisty;
pożyczka gotówkowa PKO SA;
pożyczka gotówkowa porównanie;