8 Polaków stały się wśród liderów europejskiego sukcesu młodzieży

110220165W ciągu ostatnich pięciu lat od przejścia, dzięki czemu możliwe jest, aby znaleźć liderów, w tym sukcesy młodzieży.

Wiek zawodników o rankingu warunki nie powinny być starsze niż trzydzieści lat. W tym roku, po raz pierwszy taka ocena została przeprowadzona w Europie, której liderami okazały się trzysta utalentowani młodzi ludzie. Z ogólnej liczby przywódców europejskich, osiem osób to Polacy.

Wybór udanych młodych ludzi zostało przeprowadzone w kilku kierunkach. Jego zdolność zawodnicy byli w stanie pokazać w dziedzinie technologii przemysłowych lub działalności nauk społecznych. Wielu młodych ludzi, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, wykazał swoje talenty w sztukach, aw wielu gatunków, począwszy od malarstwa, kończąc umiejętności teatralnych. Spośród wszystkich młodych ludzi, którzy stają się liderami, osiem osób w Polsce pokazały swoje umiejętności w różnych kierunkach, IT, przemysłu, finansów, technologii. Ocena została wyrażona dla polskiego lidera, który tworzy roboty zaangażowanych w pracę fizjoterapii.

Czytaj więcej:
Brodnica;
Inowrocław;
Grudziądz;
pożyczka bez BIK przez kuriera;