Administracja Praga przeznaczyła z budżetu miasta 2,3 miliona koron dla piśmiennych, które zostaną zaprezentowane na pierwszej równiarki

03081610Wydawałoby się, że całkiem niedawno ostatni dzwonek, który „puścić” szkoły dla letnich wakacji, ale są one prawie na końcu, a ponieważ niecały miesiąc przed nowym rokiem szkolnym.

Wielu studentów w tym roku iść do szkoły po raz ostatni, od wiosny opuszczą mury tej placówki i są zastępowane przez pierwsze równiarki, które nauczyciele uczą się czytać i pisać od samego początku. Wielu rodziców są obecnie przygotowania do nauczania swoich dzieci, kupując nową formę, plecaki i artykuły papiernicze. W celu przygotowania dzieci, które chodzą do szkoły po raz pierwszy, podawanie Pradze drugi rok daje im kosze upominkowe, które składają się z przyborów szkolnych. W tym czasie, przeszkolono ponad 18.000 zestawów, przeznaczone dla tej samej liczby pierwszych klas, którzy będą podróżować do stolicy Czech po raz pierwszy w szkole.

Aby kupić te zestawy z kasy miasta 2,3 mln koron wydano, ale środki zostaną zwrócone dzieciom uśmiech, który pojawia się na ich twarzach podczas prezentacji dar.

Czytaj więcej:
bz wbk pożyczka na samochód;
pożyczki sms za darmo;
pożyczki via sms forum;
prywatne pożyczki pozabankowe bez sprawdzania w BIK;
Bust Size Polska jak zamówić;