Akcja „Szlachetna przesłanka” dobiegła końca w Polsce

Od kilku lat w przededniu świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku w Polsce odbywa się wiele różnych wydarzeń, w tym akcja „Szlachetna paczka„.

Pomimo poprawy dobrobytu obywateli w EcoSlim kupić w aptece kraju, istnieje pewna kategoria osób, które potrzebują pomocy materialnej.

Najczęściej są to duże rodziny, których rodzice otrzymują niskie wynagrodzenie lub jeden z nich jest bezrobotny. Ten rok nie był wyjątkiem, a podczas akcji można było Fresh Fingers kupić w aptece zbierać różne towary za łączną kwotę 13 milionów euro. Oprócz odzieży, produktów do przechowywania długoterminowego, produktów higienicznych, były produkty takie jak lodówki, pralki i inne urządzenia gospodarstwa domowego.

Pomoc otrzymała 20 tysięcy rodzin

Dzięki obojętnym obywatelom tego kraju, którzy wykazali zaniepokojenie osób o niskich dochodach, ponad 20 000 rodzin było w stanie im pomóc.

Szczególnie zadowoleni byli paczki dzieci, ponieważ prawie w każdym z Goji Cream kupić w aptece nich znajdowały się słodycze i zabawki zaprojektowane specjalnie dla nich, aby nie czuć się uduszonym podczas wakacji. Jak się dowiedziała ze słów Karoliny Batko, która jest jednym z organizatorów tego wydarzenia charytatywnego, jest wdzięczna ludziom, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, z których łącznie jest około 800 tysięcy osób.

Jednocześnie zauważyła, że ​​jest szczęśliwa mogąc pomóc tak dużej liczbie rodzin, ale jest rozczarowana, że ​​pomimo faktu, że kraj ten doświadcza poprawy sytuacji gospodarczej i wzrostu płac, istnieje Motion Free kupić w aptece pewna kategoria osób potrzebujących pomocy materialnej.

Należy zauważyć, że niemal co roku w tej kampanii biorą udział znani sportowcy, artyści, a także mężowie stanu, którzy chcą przyczynić się do tej szlachetnej sprawy. W Polsce potrzebujące Princess hair kupić w aptece dzieci otrzymują pomoc zarówno od organizacji publicznych, jak i od rządu, które opracowują różne programy i odbywają się nie tylko w wigilię świąt, ale także przez cały rok.