Amerykański niszczyciel zawinął do portu w Gdyni

0804169Ze względów bezpieczeństwa, kraje europejskie, które są na granicy z krajów byłego Związku Radzieckiego, siły NATO wzmocnienia ich kontrolę.

Więc dzisiaj amerykański niszczyciel USS Donald Cook przybył do polskiego portu w Gdyni. Według dowódcy amerykańskiego okrętu wojskowego, jest to akt przyjaznych stosunków między obu krajami.

Ta obecność niszczyciela znacznie poprawi zdolności obronnych państw członkowskich NATO na Morzu Bałtyckim. Statek jest w stanie wykonywać żadnych zadań, takich jak niszczenie okrętów podwodnych i innych statków o naruszenie integralności terytorialnej państwa. Ten statek jest przypisana do amerykańskiej bazy, z siedzibą w Norfolk, ale stacjonuje w ostatnich latach, na południu Hiszpanii na podstawie «Rota». Ten statek jest jednym z czterech największych statków, które realizują misję wzmocnienia zdolności obronnych Unii Europejskiej. Ta obecność jest konieczna w związku z tym pogarsza sytuację związaną z naruszenia przestrzeni powietrznej, krajów bałtyckich, Rosji samolotów.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Radom;
Szybkie pożyczki Warszawa;
Szybkie pożyczki Poniatowa;
Szybkie pożyczki Ryki;
Szybkie pożyczki Parczew;