Bardziej dokładna kontrola obywateli będzie teraz przy wjeździe do Polski

2502166Rząd Polski na posiedzeniu wprowadzono szereg poprawek do ustawy o cudzoziemcach, w wyniku której straż graniczna i policja będzie mieć więcej czasu na sprawdzenie tych, którzy przyjeżdżają do kraju.

Środki te są konieczne, policja była w stanie dokładniej przestudiować dokumentację każdej osoby, co zapobiega przedostawaniu się na terytorium tych, którzy popełnili żadnego przestępstwa w jego kraju, zwłaszcza, że ​​w ciągu najbliższych dwóch lat przewiduje się duży napływ imigrantów z Afryki i krajów Europy Wschodniej.

Teraz, zgodnie z tą zmianą, że straż graniczna w kontroli tła i pół miesiąca zostaną podane, a nie tygodni, jak to było wcześniej. Aby wyświetlić dane osobowe obywateli przybywających w Polsce, wnioski zostaną wysłane w miejscu ich dawnej rezydencji, aby uzyskać odpowiedź, upewnij się, że dana osoba nie przewiduje zagrożenia przychodzącego do obywateli polskich i integralności państwa. Zasada ta ma zastosowanie do obywateli w wieku trzynastu lat. Jeżeli wniosek ten jest co najmniej jedna odpowiedź negatywna, wprowadź będą odrzucane tym obywatelem.

Czytaj więcej:
pożyczka dla studenta bez pracy;
pożyczki dla studentów zaocznych;
pożyczki studenckie forum;
pożyczka dla studenta na firmę;
pożyczka hipoteczna dla zadłużonych z komornikiem;