Błędy w wychowaniu dziewcząt

Kiedy pojawia się dziecko w rodzinie – dziewczyny, zwłaszcza jeśli jest to drugie dziecko, jej, z wielkim poczuciem podziwu i czułości są ojcowie.

Wszystko edukacji sprowadza się do faktu, że dziewczynka rośnie wśród wspólnym stereotypu, który pochłania od najmłodszych lat.

Ale jeden z amerykańskich przedszkolach dla dzieci w wieku od 6 lat do przeprowadzenia eksperymentu. Pokazali różne postacie, a dzieci musiały odpowiedzieć na pytania. Kiedy podniósł wizerunki kobiet i mężczyzn i zapytał, kto jest mądrzejszy, około 80% stwierdziło, że są bardziej inteligentne niż mężczyźni. A wśród dziewcząt odsetek ten wynosił 98%. A kiedy zapytałem uczestniczyć – kto jest najmądrzejszy, prawie wszystkie dziewczyny odmówił.

Sugeruje to, że nie powinniśmy dziewcząt od najmłodszych lat, aby związać edukacji – że ona po prostu piękne. Nie ma różnicy w inteligencji między chłopców i dziewcząt w tym wieku. Spróbuj skoncentrować swoją uwagę na tej samej rzeczy w wychowaniu chłopca, w oparciu o płeć żeńska atrybuty.

Więc jeśli zawsze poddawać się stereotypom i środowiska, a następnie być może będzie zrozumiałe, że powinien być tylko żona i posłuszeństwa mężowi.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Czerniejewo;
pożyczki bez zaświadczeń Borek Wielkopolski;
pożyczki bez zaświadczeń Rychwał;
pożyczki bez zaświadczeń Obrzycko;
pożyczki bez zaświadczeń Osieczna;