Bośnia i Hercegowina oficjalnie członkostwa w UE

1702168Gdy stało się znane wczoraj, Bośnia i Hercegowina wykonane formalny wniosek o przystąpienie do Unii Europejskiej.

Takie zdarzenie ma kluczowe znaczenie dla Unii Europejskiej i obywateli tych krajów. Pomimo faktu, że teraz jest zachowanie Unii Europejskiej jest zagrożona, wiele krajów, które nie są członkiem Unii, chciałby wprowadzić do niej żadnych wyjątków są Bośnia i Hercegowina.

Jako przedstawiciel kraju tak szybko, jak wszystkie Państwa Członkowskie Unii Europejskiej oraz Komisja Europejska rozważy propozycję zorganizowania rozmów między obiema stronami i jest nadzieja, że ​​uda nam uzyskać pożądany wynik tych negocjacji. Jednak wiele osób uważa, że ​​nie jest konieczne, aby mieć nadzieję na szybkie przystąpienie tych krajów do Unii Europejskiej, tak aby nie może być konieczne nie tylko miesięcy, ale lat. Według doniesień na temat sytuacji w Brukseli, która jest obecnie w Bośni i Hercegowinie oraz kraje były w stanie przeprowadzić reformy, jednak nadal trzeba zorganizować pracę postępowań sądowych i kontynuować walkę z korupcją.

Czytaj więcej:
Bolesławiec;
Świdnica;
Głogów;
Lubin;
Jelenia Góra;