Budynek, który przeniósł się do zespołu czeskich olimpijczyków, wczoraj wieczorem była powódź

0608161Czeskie sportowcy, jak wielu ich kolegów z różnych krajów udał się do Rio de Janeiro, aby wziąć udział w igrzyskach olimpijskich.

Ich głównym fanem zostać prezydentem Czech, który przybył do miasta, aby monitorować występy rosyjskich sportowców. Jednak jeszcze przed rozpoczęciem zawodów z czeskiej reprezentacji olimpijskiej reprezentacji był nieprzyjemny incydent. Mieści się w sześciu piętrach budynku 18-piętrowym, ich sąsiedzi stają się Gruzini, Albańczycy, Słowacy, z których wszystkie popierają wyższość swojego kraju.

Wczoraj w 9. godzinie wieczorem, kiedy wielu olimpijczyków wróciła do swojego pokoju po spotkaniu z prezydentem swojego kraju, który był obecny na ceremonii otwarcia domu Czeskiej, znaleźli powódź. To powodzi, podczas których woda stopniowo doszedł z piętra na piętro, bo z tego, co niektórzy mieli prawie pół godziny na opuszczenie obiektu. Na szczęście liczba czeskich sportowców nie zostało rannych podczas tej powodzi, a oni nie mieli się przenieść do innego budynku. A mogło być znacznie gorzej, bo każdy pokój ma urządzeń radiowych, urządzeń elektrycznych gospodarstwa domowego, który jest ze względu na przepływ wody może być łatwo uszkodzona.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Złoty Stok;
pożyczka do domu Węgliniec;
pożyczka do domu Niemcza;
pożyczka do domu Prochowice;
pożyczka do domu Wojcieszów;