Cały świat świętuje sto trzydzieści siódmą rocznicę urodzin Malewicza

25021610W tym roku cały świat obchodzi sto trzydzieści siódmą rocznicę urodzin wielkiego artysty Kazimierza Malewicza, który urodził się w stolicy Ukrainy w rodzinie właściciela, który był zaangażowany w produkcję cukru.

Jego chrzest miał Kazimierza w jednym z kościołów, które znajduje się w centrum Kijowa. Tradycja została przyjęta Malewicza rodzinną wspólnotę ze sobą po polsku, on uważał się za Polaka dzieciństwa.

Młody talent jego pierwsza edukacja w jednym z Kijowa szkole artystycznej, po której miał pracować, dzięki czemu rysunki dla kolei. Jednocześnie, chciał iść do szkoły plastycznej w Moskwie, ale mu się nie udało.

Po przeprowadzce do Moskwy, był szkolony przez Fedor Rerbega a także bierze udział w wystawach malarstwa. Jego sławę zyskał poprzez udział w wystawach „Związku Młodzieży” i „Jack of Diamonds„. A jego osobista wystawa był w stanie zorganizować dopiero sześć lat później. W ciągu dziesięciu lat przed II wojną światową, Malewicz został aresztowany i oskarżony o szpiegostwo na rzecz Niemiec, ale dane te nie zostały potwierdzone, a on został zwolniony.

Czytaj więcej:
pożyczka bez BIKu dla zadłużonych;
pożyczka sms bez BIK i KRD;
pożyczka bez BIKu na oświadczenie;
pożyczki bez sprawdzania w BIK przez internet;
chwilówka online bez sprawdzania;