Centrum Pragi pomóc cudzoziemców do bezpłatnej dystrybucji owoców i warzyw

0505201611Jeżeli produkty pakowane są w hermetycznych pojemnikach mogą być przechowywane przez wiele lat, co owoce i warzywa są szybko psujące się towary, okres realizacji, który jest dość mały.

Wielu sklepikarzy, przynosząc te produkty do podłogi państwa skorumpowanego, je wyrzucić, ponieważ, zgodnie z normami sanitarnymi, umieścić je na sprzedaż nie są uprawnione. Zupełnie inne warzywa i owoce użytku znaleziono czeskie Bank Żywności, która jest we współpracy z ośrodkiem pomocy obcokrajowców InBaze.

Postanowili zorganizować akcję, dzięki której wszyscy mieszkańcy stolicy Czech są wolne, aby te produkty. W przypadku konieczne jest zastosowanie do centrali, gdzie emisja odbędzie się od dziesiątej rano do piątej wieczorem, przed końcem tygodnia. Zachęcają wszystkich do odwiedzenia ich w celu uniknięcia psucia owoców i warzyw, są one zdemontowane. Jest to bardzo dobra oferta, zwłaszcza dla niskich dochodach i dużych rodzin, które nie zawsze mogą sobie pozwolić na zakup nie tylko egzotyczne owoce, ale także zwykłych warzyw uprawianych przez miejscowych rolników.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Gliwice;
Szybkie pożyczki Sosnowiec;
Szybkie pożyczki Częstochowa;
Szybkie pożyczki Katowice;
Szybkie pożyczki Nowy Dwór Gdański;