Chińscy inwestorzy są gotowi zainwestować w budowę Revolution House w Czarnogórze

13021624W ciągu ostatnich kilku dekad, w jednym z miast położonych w Czarnogórze niedokończonym budynku, którego forma, produkuje miejscowi fatalny występ – Ta rewolucja Domu.

Budowa tego obiektu rozpoczęła się w drugiej połowie lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku, ale dziesięć lat później, przed upadkiem Jugosławii odbyła, budowa została wstrzymana.

Teren budynku jest ogromny, to jest więcej niż dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych, a jednocześnie, że jest ono przeznaczone do umieszczenia stacji telewizyjnej, a także pomnik ofiar, którzy byli w 2 wojnie światowej. Ta zniszczona konstrukcja, która znajduje się w centrum miasta, przyciąga uwagę tylko bezpańskich zwierząt i ludzi, którzy znaleźli się na ulicy bez dachu nad głową. Dlatego władze lokalne postanowił zrekonstruować budynek, dla którego konkurs na najlepszy projekt budynku został ogłoszony jesienią ubiegłego roku. Gdy stało się znane milionom euro zainwestowanych w odbudowę budynku, gotowe do inwestorów z Chin. Decyzja ta została podjęta po chińska delegacja odwiedziła Czarnogóra.