Chiny, który jest uwikłany w sieci rybackie zostały zapisane około godzinę w Zatoce Gdańskiej

06071611Niezwykłe pływaliśmy gości w Zatoce Gdańskiej, tym Humbak, a tutaj był w bardzo nieprzyjemnej sytuacji, jako uwikłany w, zaaranżowane przez lokalnych rybaków.

Jest mało prawdopodobne, że będzie w stanie wydostać się z tej niewoli, jeśli pomoc nie przychodzi do ludzi. Naukowcy z Uniwersytetu Gdańskiego, wraz z urzędnikami granicznych podjął twardą mozolne prace nad wydaniem sieci wielorybów. Przez godzinę starali się uratować zwierzę z pułapki, z wieloryba, zachowywała się spokojnie, nie pokazuje żadnej agresji, które pomogły ratowników w ich pracy.

Najprawdopodobniej wieloryb wiedział, co ludzie chcą zrobić mu dobrze i nie powodować żadnej szkody, a więc nie oprzeć podczas uwalniania z Sieci. Jeden z pracowników zakładu, który znajduje się w niewielkiej odległości od sceny, powiedział, że wieloryb, praktycznie nie został ranny, nie licząc faktu, że może to być postrzegane małe wgniecenie w sieci. Mając wolność, wieloryba ruszył w stronę miasta Helu i wszystkim, którzy uczestniczyli w jego zbawienia, nadziei, że może wrócić do wód Oceanu Atlantyckiego, w tym samym czasie, będzie mógł uniknąć problemu, który przyszedł do niego w Zatoce.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Kudowa-Zdrój;
pożyczka do domu Syców;
pożyczka do domu Bystrzyca Kłodzka;
pożyczka do domu Kowary;
pożyczka do domu Milicz;