Chiny są zainteresowane budową dużego lotniska w Polsce

28041612Po wizycie Ministra Spraw Zagranicznych RP w Chinach, stwierdzono, że chiński rząd jest zainteresowany budową lotniska w Rzeczypospolitej Polskiej.

Budowa tego obiektu dla Chińczyków trwać dłużej niż trzy lata. Projekt lotniska jest przeznaczony do obsługi wielu pasażerów. Finansowanie będzie wykonana przez chińskich przedsiębiorców, którzy są chętni do inwestowania ich kapitału w tym projekcie.

Budowa lotniska będzie w centrum kraju, a dla wygody pasażerów, lotnisko jest podłączony do dużych miast Polski koleją, wyposażonych w pociągach dużych prędkości. Oczekuje się również do rozwoju dróg, które łączą lotnisko z innych miast. Projekt ten został już przeprowadzone w Chinach, więc chińscy biznesmeni wyraziły chęć zbudowania podobnego w Polsce. W trakcie spotkania uczestnicy omówili program poprawy wymiany między oboma krajami w sprawie rozwoju stosunków w dziedzinie kultury. Taka współpraca między dwoma krajami jest wzajemnie korzystna dla obu stron, tak aby zwiększyć liczbę turystów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii innych narodów.

Czytaj więcej:
szybkie pożyczki prywatne bez BIK i KRD;
prywatne pożyczki pod weksel bez przedpłat;
pożyczka gotówkowa bez BIK i KRD;
pożyczka gotówkowa PKO kalkulator;
pożyczka z dowozem do domu;