Coraz więcej obcokrajowców inwestują w polskiej gospodarce

Według danych przedstawionych przez szefa agencji Thomas Pisuli w Polsce w pierwszym kwartale tego roku, sprzedano ponad 20 projektów inwestycyjnych, które wyniosły ponad 240 milionów euro.

Należy zauważyć, że w wyniku pomyślnego rozwoju gospodarczego kraju, coraz więcej zagranicznych inwestorów wykazują zainteresowanie inwestowaniem swoich funduszy, głównie w rozwój projektów związanych z przemysłem motoryzacyjnym i innych firm.

Jeśli porównamy wyniki inwestycyjne przedstawiciele firm zagranicznych, w porównaniu do tego samego okresu w ubiegłym roku znacząco wzrosły one. Większość inwestycji pochodzi od inwestorów amerykańskich, jak na drugim miejscu, jest ona zajęta przez Japończyków.

Poza faktem, że kraj stworzył dobre warunki dla biznesu, przyciągając cudzoziemców, jest więcej miejsc pracy, aw ciągu zaledwie trzech miesięcy tego roku, ze względu na inwestycje stała praca otrzyma ponad 4500 mieszkańców. Większość mieszkańców Polski uważa, że ​​ich dobrobyt każdego roku będzie rosnąć, a płace nie są niższe niż w krajach Europy Zachodniej.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Koźmin Wielkopolski;
Szybkie pożyczki Krzyż Wielkopolski;
Szybkie pożyczki Sieraków;
Szybkie pożyczki Buk;
Szybkie pożyczki Wieleń;