Coroczna wystawa „turystyki postindustrialnej” po raz ósmy odbędzie się w Polsce

2004165W polskim mieście Zabrze po raz ósmy, wystawa „turystyki postindustrialnej”, które można odwiedzić, aby zapoznać się nie tylko z atrakcji tego kraju, ale także propozycji zagranicznych, który w tym roku będzie prezentować niektóre osiemdziesięciu uczestników.

Jeden z tych przedstawicieli jest belgijskim Obszar górniczy Walonii, która od dwudziestu lat współpracuje z miastem Zabrze. wszystkich obecnych na wystawie będą mogli spróbować swoich sił w roli górników małą skalę, ponieważ mają możliwość wypłukiwania złota, jak również wziąć udział w grze miejskiej. Obywatele, którzy zdecydowali się przyjść na wystawę z dziećmi, nie można się martwić o ich rozrywki, a także specjalny obszar zarezerwowany jest dla gier, w których dzieci będą się dobrze bawić, a poza tym będzie można odwiedzić Muzeum Zabawek.

Dla tych, którzy chcą, aby ceramiki, polski Potter będzie nauczyć się tego rzemiosła i rękodzieła dadzą ci na pamiątkę. Organizatorami wystawy nadzieję, że wszyscy goście będą zadowoleni i należy się do tego wydarzenia w przyszłym roku.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Augustów;
Szybkie pożyczki Łomża;
Szybkie pożyczki Suwałki;
Szybkie pożyczki Białystok;
Szybkie pożyczki Nowa Dęba;