Czeska fotografa interesuje w życiu Tuvan szamanów

11051610Zawód fotografów, uważany jest nie tylko interesujące i ekscytujące, ale również niebezpieczne, tak aby uzyskać świetne zdjęcia, to mamy do czynienia z różnymi ludźmi, a czasem nie bardzo przyjazny.

Jednym z tych specjalistów jest czeskim fotografem Stanislav Kruparzh, który został zaangażowany w czternastym roku na zdjęciach.

Jego prace były publikowane nie tylko w mediach krajowych, ale także w wielu zagranicznych czasopismach, które są znane na całym świecie. Ostatnio on przywiązuje ogromną wagę do życia Tuvan szamanów wykonywane rytuały, które są dobrze znane mieszkańcom tych miejscach. W celu zapoznania się z tradycjami ludzi tego zawodu, dwa razy w roku, udał się do Tuwy, gdzie miejscowa ludność nadano przydomek „Cannibal„, który przestraszyć dzieci.

Ten pseudonim Stanislav otrzymał ponieważ był zauważalnie różni się od Tuvan wyglądu i ubioru. Widząc człowieka dwa-metrowy z suszarką rosnące włosy na głowie, ubrany w szorty i niosąc plecak za ogromnymi, przerażony nie tylko dzieci, ale również dla niektórych młodych ludzi, który jako dziecko został poinformowany o kanibali, wygląda bardzo podobnie do nieznajomego.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Wleń;
Szybkie pożyczki Lubomierz;
Szybkie pożyczki Prusice;
Szybkie pożyczki Wiązów;
Szybkie pożyczki Świerzawa;
Szybkie pożyczki Międzybórz;
Szybkie pożyczki Radków;
Szybkie pożyczki Bardo;