Czeskie biznesmeni są gotowi do współpracy z Indonezją

0103166Wielu czeskich przedsiębiorców, przy wsparciu Ministra Spraw Zagranicznych planuje współpracować z Indonezji, która jest największym rynkiem wśród wszystkich krajów muzułmańskich.

Większość z nich jest gotów świadczyć swoje usługi dla firm inżynieryjnych, a także innych małych i średnich przedsiębiorstw.

W niedalekiej przyszłości, na zaproszenie lubomír zaorálek, szef czeskiego konsulatu dyplomatyczny, szef Indonezji do odwiedzenia stolicy Czech, aby dokładnie omówić te kwestie. Takie zaproszenie otrzymał podczas wizyty czeskiego dyplomaty w Dżakarcie i był zadowolony, aby go zaakceptować, ponieważ uważa, że ​​ścisła współpraca między obu krajami będzie podniesienie poziomu gospodarki obu krajów.

Ponadto, jest niezbędne z punktu widzenia bezpieczeństwa, ponieważ Indonezja jest jednym z najbardziej przyjaznych spośród wszystkich krajach muzułmańskich. Rząd Indonezji w najbliższej przyszłości planuje zwiększyć liczbę elektrowni, z którego praca zostanie odebranych elektrycznej do dwudziestu procent więcej niż w tej chwili.

Czytaj więcej:
Środa Śląska;
Pieszyce;
Chorzów;
Dąbrowa Górnicza;
Tychy;