Czeskie rolnikom trudno jest znaleźć pracowników do zbiorów

23051610Owoce owoce i jagody czeskie ogrodniczych firmy są dobrze znane nie tylko w domu, ale także w innych krajach europejskich, jak również miejscowych rolników zawsze oferują wyłącznie ze świeżych, wysokiej jakości produktów.

Aby przez cały rok zbiorów tych produktów, jest konieczne użycie około trzech tysięcy osób. Jednak co roku, aby znaleźć ludzi z lokalnej społeczności na taka praca staje się coraz trudniejsze. Jeżeli wcześniej zebrać owoce w Czechach przybył do kraju, wielu studentów i ludzi, którzy są na emeryturze, ale teraz ten kontyngent ludzi nie spieszy się do pracy sezonowej. Ci, którzy postanawiają zebrać pracodawcy przedstawiła wymóg, że nie idą do pracy, jeżeli ulica zła pogoda.

W związku z tą sytuacją, hodowcy mają do czynienia ze zbiorami z pomocą zagranicznych pracowników kogo zaprosić z zagranicy. Jeśli Czesi nie chcą pracować przez czterdzieści pięć euro dziennie, a oferta zapłaty takich kwot rolników, mieszkańców, którzy przybyli z innych krajów, dla pieniędzy i zgodzić się na zbieranie jagód w każdych warunkach pogodowych.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Wałbrzych;
pożyczki bez zaświadczeń Wrocław;
pożyczki bez zaświadczeń Brzeziny;
pożyczki bez zaświadczeń Koluszki;
pożyczki bez zaświadczeń Łęczyca;