Doradztwo w kwestiach emerytalnych Polaków

Ze względu na fakt, że od miesiąca października, w Polsce będzie funkcjonować nowej ustawy emerytalnej, zgodnie z którym obywatele wiekiem zmniejsza się przy wyjeździe na wakacje, od 3 lipca, ponad 600 konsultantów rozpoczął pracę w celu podniesienia świadomości na temat problemów, które pojawiają się w ludzi.

Biura ubezpieczeń społecznych, znajdujących się we wszystkich regionach kraju, to będzie można uzyskać niezbędne informacje na temat tego, co wysokość emerytury zostanie przelana.

Ponadto, istnieje wiele pytań do tych ludzi, którzy zdecydowali się kontynuować pracę po osiągnięciu wieku emerytalnego.

kierownictwo kraju jest zainteresowany w tym, że większość ludzi nadal działa, jak wszystkie są doświadczeni specjaliści i może przekazać swoje umiejętności młodszym pokoleniom.

Za każdy dodatkowy rok pracy wzrośnie do emerytury w wysokości 8%, co jest dobrą zachętą. Minister Pracy i Polityki Społecznej RP zapewnia, że ​​po wprowadzeniu nowego prawa, problemy z wypłatą świadczeń emerytalnych nie będzie.