Duża firma wspiera schroniska dla zwierząt

2910162Stena Line – jedna z największych firm przewozowych zajmujących się transportem promowym, przekazany do schroniska dla bezdomnych zwierząt w małym polskim miasteczku Dąbrówce koło Wejherowa ponad sto materac z promu Stena Spirit, który pływa z Gdyni (Polska) w Karlskronie (Szwecja).

Catherine Roshinsky słowy, ten prezent od szwedzkiego koncernu stała się namacalna pomoc dla schroniska w miarę zbliżania się zimy. Wszystko, o których mowa w schronie wysokiej jakości materace.

Pracownicy Shelter już rozłożone materace w pokojach i izolatory dla wyczerpanych i osłabionych zwierząt. „To jest bezcenne, aby zobaczyć stary pies leżał na miękkim materacem psów w schronisku przed snem na stare koce i pledy, a teraz spać na duże, wygodne, ciepłe i miękkie materace To jest wspaniałe” – dodaje.

Materace, które są obecnie odpoczynku zwierząt schronienia były wykorzystywane na prom łóżka i służył pasażerom. Wielki materac transferu pomysł zarządcy schroniska przyszedł do części hotelowej szwedzkiej grupy Stena Line, Marcin Kozłowski i Jarosław Zyguła.

Czytaj więcej:
pożyczki Dzierżoniów;
pożyczki pozabankowe Bolesławiec;