Dwóch Polaków, za próbę zabicia psa, skazany na 10 miesięcy więzienia

03051612Powszechnie wiadomo, że pies jest najbardziej lojalny i przyjazny dla zwierząt, więc wielu próbuje znaleźć sobie takiego czworonożnego przyjaciela, zwłaszcza właścicieli prywatnych domów, która chroni psa.

Jednak nie wszyscy właściciele tych zwierząt traktować je z życzliwością i miłością. Niedawno, w jednej ze wsi istniała polska sprawa okropne, kiedy dwaj mężczyźni próbowali brutalnie zabić psa domowego o nazwie Barry, aw które uczestniczyły bezpośrednio do właściciela. Po nieudanej próbie zabicia psa z siekierą, został pochowany w ziemi, kiedy nadal wykazywały oznak życia. Kara Takie zwierzę można wyjaśnić faktem, że rzekomo Barry, jeden z nich zabite królika.

Na szczęście pies został uratowany przez policję, że po zabiegu pies, wziął go do domu. Ale ludzie, którzy dokonali brutalnego rzeź zwierząt zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Według wyroku, były właściciel otrzymał zawieszony okres dziesięciu miesięcy, ale jego partner, ten sam termin będzie służył w więzieniu. Ponadto, każdy z nich zapłacić grzywnę w wysokości siedmiuset euro, która trafi do schronu, który zawiera bezpańskich zwierząt.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Kościerzyna;
Szybkie pożyczki Pruszcz Gdański;
Szybkie pożyczki Lębork;
Szybkie pożyczki Sopot;
Szybkie pożyczki Kwidzyn;