Dziesięć milionów euro zostanie przeznaczone na rewitalizację miast w Polsce

3003169Życie nie stoi w miejscu, a wraz ze wzrostem liczby pojazdów, wielu polskich miastach są w potrzebie remontu i odnowienia.

Tak więc, rząd Polski, w tym roku opracowano projekt odnowienia dwudziestu miastach i przeznacza na ten cel dziesięć milionów euro. Środki te zostaną podzielone w zależności od liczby mieszkańców w rozliczeniach. Duże miasta, takie jak Warszawa, Szczecin i inni otrzymają bardziej znaczące sumy pieniędzy przeznaczonych. Ale nie tylko na małym lub dużym mieście, kwota będzie zależeć od szeregu problemów i.

W tym roku, dwadzieścia miast otrzyma dodatkowe środki na poprawę infrastruktury. Pieniądze zostaną przeznaczone głównie na remonty dróg, terenów zielonych w parkach rozrywki, w celu zwiększenia liczby środków transportu publicznego. W wielu miastach nie ma problemu z zatłoczenia na drogach, gdzie ludzie spędzają połowę czasu swojej drodze. W związku z tym, że będzie to przedłużenie niektórych autostrad. W dłuższej perspektywie, a reszta miasta będą zaangażowane w te projekty i uzyskać szansę na poprawę ich życia.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Konin;
Szybkie pożyczki Koło;
Szybkie pożyczki Kępno;
Szybkie pożyczki Kalisz;
Szybkie pożyczki Jarocin;