EyesCover Polska

EyesCover – Powiedz „NIE” opuchniętym i zaczerwienionym oczom!

– eliminuje opuchliznę, cienie i worki pod oczami
– wygładza drobne zmarszczki i ujędrnia skórę wokół oczu
– łagodzi zmęczenie, skurcze i bóle oczu
– poprawia krążenie krwi, rozluźnia mięśnie twarzy

Zamów teraz

Masaż maskujący, który przywraca wzrok i łagodzi zmęczenie oczu. Jeśli czytasz dużo książek lub pracujesz przy komputerze, twoje oczy są poważnie obciążone. Bez okresowego odprężenia i masażu wzrok może szybko ulec pogorszeniu, pojawi się oko lub ból głowy. Profesjonalny masaż oczu można wykonać w domu. Do tych celów wystarczy użyć najnowszej technologii stworzonej przez naukowców. Prezentujemy dla Państwa unikalną technologię o nazwie EyesCover żelowa maska na oczy. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób, które decydują się pozbyć zmęczenia oczu i obrzęków, poprawić wzrok i utrzymać zdrowie w każdym wieku.

Co to jest? EyesCover Polska to wyjątkowa maska żelowa, która ma podwójny efekt – tonizuje mięśnie oczu i relaksuje je. Zaledwie 15 minut dziennie dzięki tej masce wystarczy, aby upewnić się, że twój wzrok jest dobry i nie czujesz się zmęczony. Unikalny materiał silikonowy, na podstawie którego tworzony jest ten produkt, jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Wewnątrz maski znajduje się specjalny żel, który można ogrzać lub schłodzić przez kontakt ze środowiskiem. Kiedy piszą o EyesCover opinie, poprawa oczu jest obserwowana już po pierwszym masażu.

Co to jest EyesCover?

Produkt jest przeznaczony do stosowania na gorąco i na zimno. Aby użyć gorącej maski, wystarczy umieścić ją w gorącej wodzie na 5-10 minut. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury można nakładać maskę na oczy, co pomoże złagodzić obrzęki, rozluźnić mięśnie oka, zmniejszyć napięcie i wyeliminować cienie pod oczami.

Druga metoda to zimny dźwięk! Aby to zrobić, włóż maskę do lodówki na 15 minut, a następnie nałóż ją na zimno do oczu. Taki efekt masażu pomaga poprawić krążenie krwi, złagodzić skurcze mięśni oka, poprawić mikrokrążenie i przywrócić wzrok.

Używanie maski jest zalecane każdemu, kto dużo czyta lub pracuje z dokumentami, często używa komputera lub telefonu komórkowego, doświadcza bólu oczu lub migreny.

To absolutnie innowacyjne narzędzie dostępne dla Ciebie! Obecnie EyesCover cena jest tańsze niż inne analogi. W tej chwili masz dobrą okazję kupić EyesCover w sklepie internetowym. Korzystanie z maski jest całkowicie bezpieczne i skuteczne. Producent gwarantuje pozytywny efekt.

Nasza strona nie sprzedaje takich produktów. Złóż zamówienie tylko na oficjalnej stronie internetowej.