Fundusz Ochrony Zwierzęta «Viva» w Polsce sprzeciwia się fakt, że zwierzęta zostały wykorzystane w programach cyrkowych

16081610Jeden z najlepszych lokali rozrywkowych, które są odwiedzane nie tylko dzieci, ale także osoby starsze pokolenie jest cyrk.

Tutaj można zobaczyć spektakularnych występów powietrznych akrobatów, którzy wykonują swoje sztuczki pod kopułą budynku.

A ile radości i śmiechu wśród tamtejszej publiczności, gdy klaun przychodzi na arenę. Ale chyba najbardziej atrakcyjne w tej formie sztuki, non zwierząt, wśród których są nie tylko nieszkodliwe małp, ale również drapieżniki. Cieszę się, że spotkanie z tych cyrkowców, wiele osób nawet nie wie, jak wygląda życie za kulisami cyrku bestii, po prezentacji.

Obecnie w Polsce, pracownicy funduszu «Viva”, która działa na rzecz zwierząt, proszone są o rozważenie tematu, że odrzucenie zwierząt udziału w programie cyrku. Takie wymagania muszą przedstawić po mogli strzelać do dobrostanu zwierząt, która ma nie spełnia norm sanitarnych. I to nie wspominając o tym, że stała poruszający cyrkowe zwierzęta muszą być długo w ciasnych komórkach, co prowadzi do wielu z nich jest stres.

Czytaj więcej:
pożyczka na samochód oprocentowanie;
pożyczki sms chwilówki ;
pożyczki prywatne bez pobrań i BIKu;
Bust Size Polska;
prywatna pożyczka oddłużeniowa;