Jak smartfony wpływają na nasze życie

Wraz z pojawieniem się telefonii komórkowej i Internetu w Polsce, nasze życie jest teraz trudno sobie wyobrazić bez smartfonów i tabletów, zwłaszcza dla młodych ludzi, ponieważ nawet w środkach transportu publicznego, nie mogą oderwać się od ekranu urządzenia mobilnego.

Mieliśmy rozmowę z jednym z przedstawicieli firm handlowych, aby wyjaśnić kwestię jak nowoczesna technologia wpływa na przygotowanie i zorganizowanie świąt Bożego Narodzenia.

Według niego, okazało się, że na świątecznym stole większość mieszkańców Polski nie są tradycyjne potrawy, których receptury są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Około 30% użytkowników serwisu przyszedł do niego do zapoznania się z receptur nowych potraw.

Ponadto prawie wszyscy ludzie zaczęli pogratulować sobą za pośrednictwem Skype, e-mail i połączeń zwykłych wykonanych z telefonu komórkowego, choć kilka lat temu, urzędy pocztowe zostały zalane kart okolicznościowych. Według statystyk, większość dzieci najlepszy prezent pod choinkę był nowy smartfon.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Izbica Kujawska;
Szybkie pożyczki Kamień Krajeński;
Szybkie pożyczki Dobrzyń nad Wisłą;
Szybkie pożyczki Nieszawa;
Szybkie pożyczki Radzyń Chełmiński;