Jak szybko dostać pożyczkę w Polsce 2018?

100-3000 zł na 30 dni
100-4000 zł na 30 dni
100-5000 zł na 50 dni
300-5000 zł na 30 dni
100-6000 zł na 65 dni
800-15000 zł na 36 miesięcy
100-100000 zł do 120 miesięcy
30000-200000 zł do 120 miesięcy

Każdy z nas często potrzebuje finansowania. Dużym problemem w tym przypadku może być brak niezbędnych dokumentów, zła historia kredytowa lub wpisy do rejestru dłużników.

Ponadto niektóre banki ustalają zbyt wysokie oprocentowanie, dlatego korzystanie z usług może stać się naprawdę kosztowne i nieefektywne. Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na pytanie Jak szybko dostać pożyczkę w Polsce bez BIK i rozwiązać główne problemy dotyczące finansowania w naszym kraju. Polska – jest jednym z krajów Unii Europejskiej, w którym istnieją korzystne warunki dla kredytów hipotecznych i pożyczek konsumenckich. Jednak we współpracy z wieloma organizacjami możesz napotkać wszystkie trudności związane z obsługą.

Pożyczki mogą być zupełnie inne. Według rodzaju są one podzielone na bankowość i niebankowe. Przyjrzyjmy się każdemu z tych momentów bardziej szczegółowo.

Kredyty bankowe

Aby otrzymać kredyt bankowy, musisz być rezydentem tego kraju i mieć otwarte konto w tym banku. Ważnym czynnikiem jest tutaj dowód wypłacalności, a także dostępność nieruchomości i dobry rating kredytowy.

Jakie dokumenty może wymagać od ciebie bank? Każdy bank ma własne indywidualne wymagania dla potencjalnego kredytobiorcy, ale generalnie są one nieco podobne. Będziesz musiał potwierdzić swoje zarobki w ciągu ostatnich kilku miesięcy i dostarczyć wyciąg z konta. Jeśli kwota pożyczki jest zbyt duża, możesz zostać poproszony o przedstawienie poręczyciela lub zabezpieczenia. Bank uznaje zabezpieczenie lub majątek ruchomy, papiery wartościowe, akcje, transport, biżuterię lub metale nieżelazne za zabezpieczenie.

Dlaczego tak ważna jest dobra historia kredytowa? Kiedy bank daje ci pieniądze, wiąże się to z pewnym ryzykiem. Dlatego przeprowadza kontrolę w rejestrze dłużników, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku z twoją historią kredytową. Jeśli nigdy nie miałeś żadnych długów i spłaciłeś wszystkie kredyty na czas, szanse na pomyślne potwierdzenie wniosku znacznie wzrosną. Ale jeśli masz zaległe płatności z tytułu pożyczek, narzędzi lub innych zobowiązań związanych z płatnościami, rozwiązanie tego problemu może być dla ciebie prawdziwym problemem.

Korzyści:

 • Przejrzyste warunki świadczenia usług;
 • Niskie stopy procentowe;
 • Niezawodny pożyczkodawca;
 • Możliwość otrzymywania bonusów i rabatów dla stałych klientów;
 • Możliwość uzyskania dużej sumy pieniędzy na różne cele i zadania.

Wady:

 • Wysokie wymagania dla kredytobiorcy;
 • Nie dostaniesz pieniędzy ze złą historią kredytową;
 • Musisz potwierdzić wypłacalność;
 • Procedura długiego odprawy;
 • Potrzebujemy dużej paczki dokumentów, a nawet zastawu, aby potwierdzić zdolność kredytową.

Każdy z nas może być zainteresowany pytaniem Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać szybką pożyczkę? W rzeczywistości, ze złą historią kredytową, prawie nie ma szans na uzyskanie kredytu bankowego. Dlatego w 2018 r. Wielu kredytobiorców zostaje odrzuconych, gdy ubiegają się o kredyty bankowe. Ale nawet jeśli bank odmówił ci pomocy finansowej, nie jest to powód do złości. Możesz łatwo użyć alternatywnego rozwiązania. Teraz powiemy ci o Gdzie dostanę pożyczkę chwilówkę z komornikiem, jeśli bank odmówi.

Natychmiastowe pożyczki online

Jeśli znajdujesz się w krytycznej sytuacji i potrzebujesz pilnie pomocy, zalecamy zwrócenie uwagi na szybkie pożyczki online. Ten format usługi zyskał popularność w Polsce i wielu innych krajach, ponieważ pozwala na otrzymanie niewielkiej kwoty w ciągu kilku minut. Aby złożyć wniosek, klient musi jedynie wypełnić formularz na stronie internetowej i przesłać go do sprawdzenia. Prywatne firmy są interesujące, ponieważ dla nich historia kredytowa klienta nie jest tak ważna. Nawet jeśli masz wpisy w BIK i KRD, nie będzie to duży problem przy zawieraniu umowy.

Kluczową cechą odróżniającą te usługi od kredytów bankowych jest natychmiastowe potwierdzenie i zapewnienie środków na krótki okres. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę fakt, że wiele firm ustala efektywną stopę procentową na poziomie 1000% rocznie lub nawet więcej. To sprawia, że ​​konserwacja jest zbyt droga, a czasami prowadzi do pomnożenia długu. Aby nie popaść w łup pożyczkodawców, musisz korzystać tylko ze sprawdzonych i wiarygodnych firm.

Korzyści:

 • Pieniądze są dostarczane natychmiast;
 • Można wziąć pożyczkę, nawet jeśli masz na imię BIKu;
 • Otrzymujesz pieniądze na dowolny cel;
 • Istnieją oferty dla bezrobotnych, emerytów, studentów lub matek na urlopie macierzyńskim;
 • Nie potrzebujesz kaucji i poręczeń;
 • Rejestracja online umożliwia zaciągnięcie pożyczki w 15 minut po wysłaniu wniosku.

Wady:

 • Wysokie stopy procentowe;
 • Niemożność wcześniejszej spłaty bez grzywien;
 • Mała kwota kredytu;
 • Możesz użyć pieniędzy nie dłużej niż 30 dni.

Jak wybrać bank lub firmę kredytową w 2018 roku?

W 2018 roku w Polsce istnieje wiele różnych sposobów Czy dostanę szybką pożyczkę w 1 dzień na dowód? Jest to oczywiste, ponieważ usługi są bardzo popularne i są opłacalnym rozwiązaniem dla każdego. Według najnowszych danych informacyjnych prawie codziennie w naszym kraju wydawane jest ponad 1 milion pożyczek, a ludzie kupują nieruchomości, transport, sprzęt AGD, elektronikę i inne potrzeby. Ale każda pożyczka ma swoją cenę, więc powinieneś ostrożnie podejść do procesu wyboru odpowiedniego pożyczkodawcy.

 1. Wybierz tylko wiarygodne i sprawdzone organizacje, które cieszą się dobrą opinią i licencją od banku krajowego.
 2. Porównaj kilka zdań przed dokonaniem wyboru.
 3. Uważnie przeczytaj warunki współpracy (szczególnie informacje pisane małymi literami). Pożyczkodawca jest zobowiązany do wskazania ostatecznego kosztu usługi, biorąc pod uwagę wszystkie prowizje i płatności dodatkowe.
 4. Przygotuj poprawnie aplikację, aby zwiększyć szanse na potwierdzenie pożyczki.
 5. Weź tylko tyle pieniędzy, ile możesz bez problemów zapłacić za budżet rodzinny.
 6. Jeśli możliwe jest spłacenie pożyczki przed terminem, zrób to tak szybko, jak to możliwe.

Wnioski

Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć, jak szybko uzyskać pożyczkę w 2018 roku, zapoznaj się z ofertami na naszej stronie. Staraliśmy się, aby nasi użytkownicy mieli bezpośredni dostęp do najlepszych i najbardziej zaufanych organizacji kredytowych. Należy pamiętać, że nasza tabela zawiera banki, platformy P2P i prywatne firmy pożyczkowe, które oferują natychmiastowe pożyczki na korzystnych warunkach. Aby skorzystać z oferty, musisz mieć ukończone 18 lat, mieć stałe miejsce zamieszkania w wysokości w Polsce i być mieszkańcem tego kraju. Ponadto tylko pożyczeni kredytobiorcy mogą uzyskać pożyczkę. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą.