Jeden z fanów postawił dwadzieścia tysięcy euro za zwycięstwo Polaków w meczu z Niemcami

150601612Obecnie uwaga wszystkich fanów piłki nożnej nitowane do wielkiego święta zwanego Euro 2016, który odbędzie się we Francji.

Wiele znanych firm już oddali swoje przewidywania co zespoły zakwalifikują się do finału, a kto będzie mistrzem europejskiej piłki nożnej.

Wszystkie wentylatory z wielu krajów, które uczestniczą w tym wydarzeniu i życzyć zespołowi wygrać swój kraj. W wyniku wielu prognoz, jasne ulubionych zespołów mistrzostwa są zespoły Hiszpanii i Niemiec. Jeden z Polaków, pewni zwycięstwa swojego zespołu w spotkaniu z niemieckich graczy, dokonał niezwykłego Zakłady stopę ponad dwudziestu tysięcy euro.

W razie zwycięstwa Polaków w nadchodzącym meczu z Niemcami, był w stanie uzyskać około stu tysięcy euro, a jeśli polska drużyna przegra, straci pieniądze. Polscy gracze nie są liderami mistrzostw, ale, w tym samym czasie, dwa lata temu byli w stanie pokonać reprezentacji Niemiec z wynikiem 2:0. Nadchodzący mecz będzie zależeć jakim nastroju gracze przychodzą na polu i na spójność zespołu.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Dąbrowa Górnicza;
pożyczki bez zaświadczeń Tychy;
pożyczki bez zaświadczeń Rybnik;
pożyczki bez zaświadczeń Ruda Śląska;
pożyczki bez zaświadczeń Bytom;