Jezioro Drawsko, który znajduje się w Polsce, szukają dla niemieckich okrętów podwodnych w czasie wojny

30051610Ponad siedemdziesiąt lat minęło od czasu drugiej wojny światowej zmarł w dół, ale mimo to wciąż jest to echo słychać w niektórych częściach kraju, gdzie, podczas gdy walka miała miejsce.

Było wiele przypadków, w których, w naszych czasach, ludzie są w stanie znaleźć skorupy w czasie wojny, że wszystkie te dziesięciolecia leżały w ziemi. Na przykład, w jeziorze Drawsko, który znajduje się na Pomorzu Zachodnim w Polsce i wśród jezior kraju jest drugim pod względem wielkości, w stanie znaleźć przyciski należące do niemieckiej marynarki munduru w czasie.

Ponadto, trzydzieści lat temu, woda dostarczana do powierzchni dwóch torpedy, a na potwierdzenie tego faktu są zdjęcia. Niedawno, dno jeziora była badana na obecność niemieckiego okrętu podwodnego U-Boot, które były używane podczas wojny. O to, czy walczą okręty podwodne w jeziorze, nie ma dokładnych informacji, ale mimo to poszukiwanie zaczęło i nie może zakończyć się szybko, a wielkość tego wspaniałego jeziora jest jeden tysiąc osiemset hektarów powierzchni wody.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Marki;
pożyczki bez zaświadczeń Grodzisk Mazowiecki;
pożyczki bez zaświadczeń Mława;
pożyczki bez zaświadczeń Ząbki;
pożyczki bez zaświadczeń Sochaczew;