Komisja Europejska: Polska gospodarka rozwija się dobrze

Według oficjalnego raportu Komisji Europejskiej, poziom rozwoju wskaźników ekonomicznych napawają optymizmem w ostatnich latach.

Ponadto, zgodnie z przedstawicieli Komisji, przy jednoczesnym zachowaniu właściwej wektor rozwoju i korygowania niektórych problematycznych pozycji gospodarki naszego kraju w najbliższych latach będzie w stanie poprawić ich wydajność i zwiększyć swoje stawki do rekordu.

Równocześnie, prognoza ta jest ważna, mimo że w ubiegłym roku wartość inwestycji zagranicznych w niektórych sektorach gospodarki znacznie się zmniejszyła.

Niemniej jednak Komisja Europejska ostrzega, że ​​głównym czynnikiem, który przyczynia się do normalnego rozwoju wskaźników ekonomicznych w Polsce, powinna być stabilność sektora politycznego. Wszelkie wstępne etapy lub punktów spornych w polityce może mieć negatywny wpływ na działalność oraz wpływ na gospodarkę. Ponadto, raport stwierdza, że ​​w celu usprawnienia procesu należy wdrożyć szereg konkretnych reform mających na celu poprawę poziomu dochodów Polaków.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Świętochłowice;
Szybkie pożyczki Zawiercie;
Szybkie pożyczki Wodzisław Śląski;