Kraj zamieszkania: Polska zaangażowana w małej firmie w rosnących gęsi, mięso, które jest głównie do odzyskuje eksportowych

14071612Dla wszystkich smakoszy, którzy znają jedzenie smakuje, mięso gęsi jest uważany za wykwintne danie, zwłaszcza jeśli jest gotowane w oryginalnym stylu.

Oprócz pysznego mięsa z tego ptaka, można uzyskać bardzo pierze, stosowane w produkcji poduszek, koców, które dzięki ich cenne właściwości są duże zapotrzebowanie wśród kupujących. Może dlatego, że jeden z mieszkańców Polski zdecydowała się otworzyć małą firmę rośnie gęsi.

Mając rolnej wykształcenie wyższe, postanowiła zacząć rosnąć drobiu przez nową metodą. Aby rozpocząć w inkubatorze zakupiono pięć tysięcy młodych zwierząt, które dzięki nowej metody uprawy, były w stanie zdobyć dobrą wagę w ciągu czterech miesięcy.

Po uzyskaniu pożądanego rezultatu, rolnik nie zatrzymał się na osiągniętego sukcesu i rozszerzyła swoją działalność. Teraz trzydzieści tysięcy gęsi hodowane corocznie w jego gospodarce. Większość produkcji jest eksportowana do wielu krajów europejskich, ale jego głównym odbiorcą są Niemcy.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Pułtusk;
pożyczka do domu Pionki;
pożyczka do domu Sulejówek;
pożyczka do domu Józefów;
pożyczka do domu Kobyłka;