Kraj zamieszkania: Polska znalazła stu dinarów czterdzieści rzymskie

1305169Gdy mieszkaniec polskiego miasta Kuźnicy poszła z koleżankami na piknik, jest mało prawdopodobne, że myślał, co za odkrycie będzie musiał znaleźć w czasie tego święta.

Nie mając do usunięcia gotowane mięso z winem, ponieważ wciąż pieczone na węglach, zwrócił uwagę na temat mężczyzn, będąc na ziemi, które błyszczały światła słonecznego. Jak się okazało, był to pieniądz, a nie nasz czas i dinarów wybite ze srebra, który około dwóch tysięcy lat.

Polyak, zapominając, po co przybył do tego dojść, stał uważnie sprawdzić pobliski teren i jego poszukiwania dały pożądanego rezultatu, ponieważ mężczyzna był w stanie zebrać sto czterdzieści rzymskie monety. Na wieść o tym odkryciu, niektórzy mieszkańcy mieszkańców, którzy są zaangażowani w renowacji starych przedmiotów, dokładnie zbadać cały obszar jest także szczęście, bo nawet trzydzieści siedem podobnych monety zostały znalezione. Wszystkie znaleziono skarb monet i są w dobrym stanie, zostanie ona podana w Muzeum Podlaskim. Nawiasem mówiąc, nie jest to pierwszy raz, a Roman dinarów niedawno byli w stanie odkryć jeden z rolników.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Grodzisk Wielkopolski;
pożyczki bez zaświadczeń Gostyń;
pożyczki bez zaświadczeń Gniezno;
pożyczki bez zaświadczeń Czarnków;
pożyczki bez zaświadczeń Chodzież;