Kredyt na konto

100-4000 zł na 30 dni
100-5000 zł na 50 dni
300-5000 zł na 30 dni
100-100000 zł do 120 miesięcy

Kredyt na konto przez internetPrzez wiele lat istnienie i rozwój usług finansowych sprawiły, że nasze życie było prostsze i wygodne.

Należy zauważyć, że ten format stale rozwija, rozwija i poprawia. Ze względu na wysoką konkurencję i dużą liczbę kredytobiorców, tylko banki i firmy kredytowe, które mogą zaoferować naprawdę dobrą lub korzystną współpracę, mogą utrzymywać się na liderach. Ponieważ w naszym świecie szybkość usług jest najbardziej doceniana, usługi, które mogą zaoferować klientom najszybsze rozwiązanie jego problemów finansowych są po pierwsze popularne. Jedną z tych usług jest kredyt na konto przez internet. Jest unikatowym produktem stworzonym na podstawie najnowszych technologii i metod sprawdzania kredytobiorców. Jego główną cechą jest to, że po zatwierdzeniu wniosku klient nie musi iść gdzieś do biura lub czekać na kurier z gotówką. Pożyczkodawca po prostu przelewa do niego kredyt online na konto bank lub na karcie kredytowej w ciągu kilku minut, po czym pieniądze są dostępne do użycia.

W rzeczywistości taki system ma wiele pozytywnych właściwości i cech charakterystycznych, więc byłoby głupie ignorowanie tego. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty i zamówić ją teraz, jesteśmy gotowi zaoferować wiele ciekawych firm, gdzie wydano kredyty na konto przez internet. Wystarczy wybrać właściwe rozwiązanie, złożyć wniosek online i poczekać na odpowiedź firmy. W wielu przypadkach powiadomienie o wynikach przetwarzania żądania następuje po 15-30 minutach od wysłania. Jest to przewidziane, jeśli nie masz problemów z rejestrami dłużników BIK lub innych.

Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą jak kredyt na konto, jesteśmy gotowi dostarczyć wiele przydatnych informacji na ten temat. W rzeczywistości ta usługa jest bardzo popularna nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jest używany zarówno przez zwykłych ludzi, jak i dla przedsiębiorców. Aby zrozumieć wszystkie zalety i wady tego systemu, należy dokładnie zapoznać się z cechami świadczenia usług.

Wprowadzenie

Żyjemy w dobie szybkiego rozwoju technologii, które stają się coraz bardziej postępowe każdego roku. Dlatego użycie klasycznych metod rejestracji i uzyskiwanie pożyczki w banku staje się nieistotne, jak użycie płyt CD lub telefonów domowych. Jeśli starasz się jak najwięcej czasu oszczędzić i jak najlepiej wykorzystać, jesteśmy gotowi zaoferować Ci optymalne rozwiązanie – to jest kredyt a wpływy na konto na korzystnych warunkach.

System ten powstał zaledwie kilka lat temu, ale dziś jest uważany za jeden z najbardziej popularnych w Polsce. Specyfika funkcjonowania takiego systemu polega na tym, że klient może otrzymać do 1000 złotych w ciągu 15 minut, jeśli podpisze prostą aplikację online na stronie internetowej firmy lub banku. Produkt jest bardzo wygodny w sytuacjach krytycznych, gdy jesteśmy zainteresowani natychmiastową pomocą finansową bez zbędnych pytań i bez dodatkowych kontroli.

W odróżnieniu od tradycyjnych usług bankowych, kredyt na konto szybko jest świadczona bez obecności klienta w biurze i bez podpisywania dokumentów. Pomaga to zaoszczędzić kilka godzin czasu i uzyskać pieniądze, nawet podczas pracy, na wakacjach, w drodze lub w restauracji. To podejście jest uważane za bardzo skuteczne w rozwiązywaniu niektórych nadzwyczajnych problemów, więc warto zdecydowanie spróbować uzyskać pewną kwotę na spłatę lub spłatę długów.

Dlaczego kredyt gotowkowy na konto – to opłacalne?

W naszym życiu może istnieć wiele nieprzewidzianych sytuacji, gdy pieniądze są pilnie potrzebne. Nie przedstawimy pełnej listy takich sytuacji, ale na przykład chciałabym rozważyć kilka typowych opcji.

Załóżmy, że w połowie miesiąca wydałeś wszystkie pieniądze, które miałeś używać do dnia płacenia wynagrodzenia. W takim przypadku musisz znaleźć gdzieś małą kwotę, wystarczy poczekać do końca miesiąca i nie stać się bankrutem. Oczywiście bezskuteczne jest wystąpienie do banku o taką usługę, ponieważ zostanie Państwu zaproponowana kwota co najmniej 5000 polskich złotych przez 3 miesiące, a nawet przez cały rok. Ale dlaczego miałbyś obciążać się takimi zobowiązaniami płatniczymi przez cały rok, jeśli pod koniec miesiąca wystarczy tylko 800-1000 złotych. W takim przypadku łatwiej jest zamówić szybki kredyt na konto i uzyskać odpowiednią ilość w ciągu kilku minut.

Oto inny przykład. Wielu Polaków uwielbia jeździć, ale czasem łamią zasady drogi. Policja ustaliła te naruszenia i zmusiła ich do zapłaty grzywny. Oczywiście, nie można było przewidzieć tych wydatków na początku miesiąca, więc znalazłeś się w trudnej sytuacji. Aby wyjść z tej nieprzyjemnej sytuacji, możesz zamówić kredyt w 15 minut na konto i zapłacić karę tego samego dnia.

Dużą zaletą tej usługi jest minimalna kwota 100 zł. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że te pieniądze nie mają sensu nawet zamówić, ale nie spiesz się do wniosków. Oto sytuacja – zaprosiła dziewczynę do restauracji, a kwota obiadu była większa niż kwota gotówki w kieszeni. Co zrobić w tak delikatnej i nieprzyjemnej sytuacji? Możesz oczywiście poprosić dziewczynę, aby pożyczyła Ci trochę pieniędzy, ale to nie jest działanie dla prawdziwego dżentelmena. O wiele łatwiej i szybciej, aby otworzyć niezauważony smartfon, wypełnij aplikację na stronie firmy wierzyciela i zamów kredyt w 15 min na konto. Chociaż jadasz, pieniądze trafią już na Twoją kartę kredytową lub debetową, którą możesz spłacić bez większych problemów. Już następnego dnia możesz zapłacić te pieniądze i nadal żyć normalnym życiem. Zgadza się, że jest to wygodne? Teraz wyobraźmy sobie, że czasami takie firmy służą nawet osobom, które tymczasowo straciły pracę lub mają problemy z dowodem wypłacalności. Chodzi o to, że szybkie usługi finansowe zazwyczaj wykluczają długoterminowe sprawdzanie informacji o kliencie. Ponieważ w tym przypadku kwota pożyczki jest niewielka, a pożyczkodawca początkowo otrzymuje wszystkie potrzebne mu dane, masz dużą szansę na otrzymanie kredyt od 18 lat na konto i użyj go według własnego uznania.

Szybkość obsługi

Większość firm, które oferują kredyt z wpływów na konto pozycję tego produktu jako najszybszego rozwiązania problemów finansowych. Trudno uwierzyć, ale w prawdziwym życiu naprawdę wielu kredytodawców może Ci pomóc w ciągu 10-15 minut, jeśli chcesz skorzystać z tej oferty. W rzeczywistości nawet jeśli weryfikacja zamówienia trwa 30 minut lub 1 godzinę, to nadal jest dużo szybsza niż korzystanie ze zwykłej usługi bankowej. Sprawdzanie informacji w banku często trwa kilka godzin, plus czas na podróż do iz biura.

W rzeczywistości szybkość przetwarzania żądania zależy od kilku czynników – kwoty pożyczki, jej dojrzałości, informacji o kredytobiorcy i obciążenia menedżerów firmy. Im mniej pieniędzy próbujesz dostać, tym większe masz szanse na zatwierdzenie aplikacji. Większość firm odpowie w ciągu godziny. Maksymalny czas oczekiwania na ten program finansowy wynosi do 24 godzin. To oczywiście dotyczy tylko dni roboczych, ponieważ wielu wierzycieli nie działa w weekendy.

Powinieneś jednak pamiętać, że szybki kredyt na konto bankowe zawsze ma wyższe RRSO niż tradycyjne produkty bankowe. Tu wszystko jest związane z wysoką prędkością obsługi. Kredytodawca w tym przypadku ma większe ryzyko, ponieważ praktycznie nie sprawdza klienta dla wypłacalności i historii kredytowej. Dlatego, aby zrekompensować możliwe ryzyko, musi zobowiązać się do wyższych kosztów swoich usług. Dlatego używanie kredyt na wyciąg z konta jest korzystne tylko w sytuacjach awaryjnych, gdy naprawdę potrzebujesz pomocy finansowej i bardzo szybko. Jeśli chcesz czekać 1-2 dni na zatwierdzenie wniosku i nie ma żadnych problemów z dowodem wypłacalności, może lepiej rozważyć oferty banków lub firm prywatnych, w których oferowane są pożyczki długoterminowe o niższych stopach procentowych.

Bardzo często proces zatwierdzania wniosku spowalnia historię kredytową. Niektóre firmy uważają się za takie, które emitują kredyt wpływy na konto bez BIK i KRD. Niemniej jednak, większość wierzycieli nadal jest ukierunkowana na te bazy dłużników, gdy sprawdzają informacje o kliencie. Jeśli masz złe wpisy w tych rejestrach lub nieuregulowanych długach, prawdopodobnie najprawdopodobniej nie będziesz mógł otrzymywać pieniędzy w ciągu 15 minut. Musisz najpierw poprawić swoją historię i podnieść ocenę, aby móc korzystać z nowych usług kredytowych.

Jakie są wymagania?

Prawie każdy kredyt bank konto internetowe logowanie ma własne wymagania i warunki, o czym informuje klienta przed rozpoczęciem współpracy. Jeśli nie chcesz tracić czasu, a następnie zaprzeczyć, zalecamy zacząć dokładnie przeanalizować listę minimalnych wymagań, że wnioski pożyczkodawcy. Jeśli nie spełnisz co najmniej jednego z tych parametrów, zaleca się, aby nie marnować czasu i szukać innych ofert. W rzeczywistości na rynku usług finansowych w Polsce istnieje wiele różnych organizacji, które oferują różnorodne warunki współpracy. W rzeczywistości każdy z nas ma możliwość otrzymania pieniędzy, ale ważne jest, aby wybrać właściwą organizację, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Istnieje szereg podstawowych ograniczeń, bez których nie można korzystać z żadnych usług finansowych. Na przykład, jeśli nie masz jeszcze 18 lat, ta usługa jest niedostępna dla Ciebie. Ponadto, w celu użycia kredyt bank konto musisz mieć miejsce zamieszkania w Polsce lub mieć co najmniej kartę Polaka. Co więcej, szanse na sukces wzrosną, jeśli można wykazać swoje dochody w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy, a nie będzie miał problemów z rejestru dłużników.

Wielu naszych czytelników często pyta o to, co się stanie, jeśli spróbujesz zabrać kredyt bank konto oszczędnościowe, gdy znajduje się na liście BIK. Bądźmy szczerzy, ta pozycja znacznie zmniejsza szanse na sukces. Jeśli jesteś w tej bazie danych, prawdopodobnie najprawdopodobniej miałeś problemy z wypłacaniem pożyczek lub płatności. Oczywiście dla każdej instytucji finansowej te informacje automatycznie zamieniają użytkownika w niewiarygodnego klienta, który może nie zwrócić pieniędzy. Niemniej jednak, nawet z tym warunkiem, masz okazję uzyskać pomoc. Dziś w Polsce jest kilka firm, w których można zamówić kredyt na wpływy na konto znajdujących się na liście dłużników lub o niskim ratingu kredytowym.

Jak potwierdzić swoją tożsamość?

Od kredyt bank konto walutowe wydawane zdalnie i bez osobistej obecności klienta, dla wielu powstaje pytanie – jak sprawdzić, że jesteś właścicielem konta bankowego? W rzeczywistości wszystko dzieje się dość łatwo i szybko.

Po pierwsze, pożyczkodawca może poprosić o przesłanie paszportu, aby zweryfikować tożsamość.

Po drugie, SMS z hasłem pochodzi z telefonu komórkowego przypisanego do Twojego konta. Ten kod należy wprowadzić w specjalnym formularzu, aby potwierdzić, że to ty wysłałeś aplikację.

Po trzecie, niektóre firmy oferujące kredyt bank konto internetowe mogą poprosić o zapłatę kwoty testowej w wysokości 1 grosza, aby potwierdzić kontrolę nad kontem. Pieniądze te wrócą do Ciebie wraz z kredytem, ​​gdy przelew zostanie dokonany.

Kwota i termin zapadalności

Za pomocą kredyt na wyciąg z konta online można uzyskać pewną kwotę na określony okres spłaty. Te parametry są omawiane na samym początku na etapie wypełniania wniosku. W rzeczywistości kwota kwoty zależy od maksymalnego limitu kredytowego ustalonego przez tego pożyczkodawcę. Najczęściej kredyt na wyciag z konta bankowego oznacza zaopatrzenie niewielkiej kwoty, czyli około 1000-3000 złotych.

Pieniądze można otrzymać bardzo szybko, ale pod warunkiem, że zapłacisz je przed wygaśnięciem umowy. Kiedy to nastąpi? Najczęściej kredyt odnawialny konto za zero jest wydawane na 1 miesiąc, ale czasem można poprosić o te pieniądze na dłuższy okres. Im dłużej korzystasz z pożyczonych funduszy, tym większy rozmiar ostatecznej nadpłaty.

Czasem jest sytuacja, w której klient jest gotów zwrócić jego kredyt na wyciąg z konta pko dużo wcześniej niż okres zapadalności. Dlatego przed zawarciem umowy musisz koniecznie zapytać kredytodawcę, czy istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Pomoże to zaoszczędzić pieniądze i wyeliminować problemy finansowe bez zbędnych trudności i trudności.

Jak wybrać odpowiednią stopę procentową?

Oprocentowanie (RRSO) jest jednym z najważniejszych wskaźników przy rozważaniu usługi kredyt odnawialny konto bez granic. Powinieneś zrozumieć, że jego wielkość może być różna, a to decyduje o koszcie korzystania z pieniędzy. Jeśli rozważymy sprawę powierzchownie, to RRSO jest zyskiem i ryzykiem kredytodawcy. Im niższy wskaźnik, tym bardziej zyskujesz propozycję.

Jeśli mówisz prawdę, to kredyt bank konto online często ma wyższe stopy procentowe niż w przypadku tradycyjnych usług kredytowych. Wynika to z dużej szybkości obsługi i minimalnej weryfikacji informacji o klientach. Średnio kwota zainteresowania wierzycielem wynosi 1% dziennie, chociaż są też bardziej zyskowne oferty. Jeśli korzystasz z tych funduszy tylko kilka dni, to przy minimalnej kwocie zamówienia do 1000 PLN nie musisz płacić dużo pieniędzy. Jest to wzajemnie korzystna współpraca, która jest korzystna zarówno dla klienta, jak i pożyczkodawcy.

Porównując RRSO do kredyt na wyciąg z konta przez internet, zawsze zwracaj szczególną uwagę na dodatkowe prowizje lub ukryte płatności. W niektórych przypadkach celowo zaniżają wielkość wierzycieli, by zwabić klientów. Ale nie myśl, że nie zarabiają od ciebie. Nawet w tempie 0% możesz płacić znacznie więcej niż z niezerową liczbą RRSO. Często koszt jest wskazywany w małym druku w postaci wyższej prowizji za wypłatę gotówki lub za pomocą gotówki. Przeczytaj uważnie umowę przed wyrażeniem zgody na współpracę i pobieranie pieniędzy.

W przeciwieństwie do kredyt bankowy konto, usługa online w siedzibie prywatnych firm jest prowadzona w trybie 24/7. Musisz jednak zwrócić uwagę na te informacje i zrozumieć je poprawnie. W tym przypadku wiele firm ma na uwadze fakt, że ich serwer może zaakceptować Twoją aplikację w każdej chwili. Ale tylko kilka organizacji naprawdę działa przez całą dobę.

W wielu przypadkach, jeśli wysyłasz prośbę późnym wieczorem lub w weekend, powiadomienie o wynikach przetwarzania Twojego zgłoszenia może nastąpić tylko w poniedziałek lub rano następnego dnia.

Aby nie być w sytuacji, gdy zamiast 15 minut trzeba było poczekać na odpowiedź kilka dni, zalecamy określenie z wyprzedzeniem harmonogramu firmy, w której planujesz zamówić kredyt na podstawie wpływów na konto.

Jak złożyć wniosek?

Aby wziąć kredyt bank konto firmowe, musisz stopniowo wykonywać wszystkie niezbędne kroki i zrobić to dobrze. Pomożemy Ci zbudować właściwy porządek działań, co pomoże osiągnąć optymalny wynik.

Krok 1 – Wyszukaj opłacalne warunki. Zanim złożysz zamówienie kredyt pko konto dla mlodych, musisz najpierw zapoznać się z wszystkimi dostępnymi ofertami i porównać warunki współpracy. W tym przypadku można wykonać kilka różnych metod. Na przykład samodzielnie można znaleźć oficjalne strony banków i instytucji finansowych, w których świadczone są te usługi. Ale to zajmie dużo czasu i wysiłku, co jest nieopłacalne dla Ciebie. Dlatego zalecamy stosowanie prostszego i wydajniejszego rozwiązania. Na dzień dzisiejszy, każdy ma wielką szansę, aby szybko znaleźć i zamówić firmę kredyt na otwarcie konta za pomocą systemu FINHELP PL. Należy pamiętać, że nasza strona internetowa nie zapewnia pożyczek. Zbieramy informacje o najlepszych ofertach na rynku usług finansowych w Polsce, a następnie oferujemy najciekawsze opcje. Z pomocą naszej usługi będziesz mógł uzyskać wsparcie i skorzystać z pozytywnego rozwiązania bez dodatkowych ograniczeń i trudności. Na tej stronie, na górze znajduje się tabela, która pokazuje sprawdzone i wiarygodne firmy, gotowy do zapewnienia klientowi kredyt na wyciąg z konta bez bik i na korzystnych warunkach. Wygodna forma wyszukiwania pomoże natychmiast ocenić skuteczność każdego wniosku i wybrać opcję, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna.

Krok 2 – oficjalna strona pożyczkodawcy. Po wybraniu firmy, z którą zamierzasz rozpocząć współpracę, musisz odwiedzić oficjalną witrynę internetową. Jest to strona zawierająca aktualne informacje o wszystkim związanym z tą usługą. Na przykład, jeśli użytkownik zdecyduje się zarejestrować kredyt z przelewem na konto, to dzięki tej stronie, można dowiedzieć się w szczegółach dotyczących ilości, terminów i innych warunków obsługi klienta. Również w wielu miejscach istnieje specjalny kalkulator pożyczki. Jest to poręczny skrypt, który pomaga szybko obliczyć cenę usługi kredyt bank konto osobiste w oparciu o określoną kwotę i termin zapadalności. Kiedy porównajesz wszystkie warunki i dokonałeś właściwego wyboru, możesz przejść do następnego kroku.

Krok 3 – Umowa pożyczki. Nawet jeśli podawane są zdalnie, nadal trzeba dokładnie przeczytać umowę kredytową, która zostanie opisana w prawa i obowiązki każdej ze stron transakcji. Jest to ważny punkt i nie zaleca się go ignorować. Jak wspomniano wcześniej, wiele firm nie wskazują informacje o ukrytych opłat lub prowizji w widocznym miejscu i ukryć je w umowie drobnym drukiem lub uczynić pole do tekstu głównego. Musisz zaznajomić się z tymi wszystkimi niuansami, aby przygotować się na pewne niespodzianki, gdy powstaną nieprzewidziane okoliczności.

Krok 4 – aplikacja online. Aby otrzymać konto firmowe kredyt na start, musisz koniecznie wypełnić formularz internetowy. Ta forma będą przetwarzane przez menedżerów spółki i na podstawie tych danych będzie podjął decyzję o akceptacji lub odrzuceniu do Ciebie w użyczenie. Wypełnienie wniosku nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań, dopóki nie potwierdzisz chęci otrzymania pieniędzy. Dlatego zwiększaj swoje szanse na uzyskanie kredyt bank konto studenckie, możesz wysłać kilka aplikacji do różnych firm. Pamiętaj, aby wypełnić wszystkie formularze wymagane przez firmę. Jeśli chcesz podać swoje dochody lub inne informacje, najlepiej to zrobić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo zatwierdzenia. Nie próbuj kłamać ani wskazywać nieprawdziwych danych, ponieważ wszystko zostanie sprawdzone, a oszustwa zostaną szybko ujawnione. Nowoczesne organizacje oferujące swoim klientom kredyt kupiecki skonto, najczęściej potwierdzają je, jeśli klient wskazał wszystkie niezbędne informacje.

Krok 4 – Potwierdzenie wniosku. Gdy tylko Twoja prośba zostanie przetworzona, powiadomienie zostanie wysłane do telefonu lub poczty elektronicznej o wynikach czeku. Jeśli Twoje zgłoszenie zostało pomyślnie zatwierdzone, pozostaje tylko potwierdzenie, że jesteś właścicielem konta i otrzymasz niezbędną kwotę. Jak już napisaliśmy, w celu potwierdzenia możesz użyć SMSa lub wysłać test 1 grosza z Twojego konta.

Krok 5 – Wykorzystanie i spłata kredytu. Jak tylko pieniądze zostaną wpłacone na konto, od tej chwili zaczyna liczyć się data zapadalności usługi. Używając konto firmowe i kredyt na start ​​możesz bez żadnych ograniczeń wydawać pieniądze, inwestować lub płacić stare długów. Ale zawsze pamiętaj, że po wygaśnięciu usługi będziesz musiał je zwrócić. Jak to zrobić? W rzeczywistości każda firma ma własny mechanizm spłaty. Najczęściej jest to transfer z Twojego konta do określonego konta firmowego, płatność za pośrednictwem terminala samoobsługowego i innych opcji. Nigdy nie pozwalaj na opóźnienie, w przeciwnym razie będziesz obciążony dodatkowym oprocentowaniem i pożyczka stanie się bardzo kosztowna. Nie zapominaj, że wpływy na konto a kredyt będzie korzystne tylko wtedy, gdy rzetelnie i odpowiedzialnie wypełniasz swoje obowiązki.

Zalety i wady

Oczywiste jest, że serwis kredyt na historie konta jest jego zaletami i wadami. Podsumowując tę ​​wspaniałą publikację postanowiliśmy rozważyć główne czynniki, które mogą mieć wpływ na Twoją opinię.

Zalety:

• Wysoka prędkość obsługi dla każdego klienta – do 15 minut;
• duże szanse na pomyślne zatwierdzenie aplikacji, jeśli korzystasz z usług zaufanej firmy;
• korzystne warunki współpracy, minimalne wymagania;
• Zdolność do otrzymywania pieniędzy w dniu leczenia i spędzania go bez ograniczeń;
• Minimalna kwota wynosi od 100 złotych, co oznacza, że ​​zawsze możesz otrzymać pożyczkę, która będzie Ci interesująca;
• Wygodna forma rejestracji – strony firmowe są otwarte przez całą dobę i zawsze możesz tam wysłać aplikację;
• Korzystne oferty dla stałych klientów – korzystne jest, jeśli regularnie korzystasz z tych usług.

Wady:

• Ograniczony maksymalny limit – głównie do 3.000 polskich złotych dla nowych klientów;
• Usługa jest ważna przez okres do 30 dni;
• Wysokie RRSO około 1% na dzień.

Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby dowiedzieć się więcej kredyt na jakie konto najlepiej zamówić, jesteśmy gotowi pomóc w rozwiązaniu tego problemu. System FINHELP PL jest największym katalogiem ofert finansowych banków i firm prywatnych w Polsce. Tutaj można uzyskać informacje na temat kwot i warunków pożyczki, a także przejść do witryny dowolnej organizacji za jednym kliknięciem. Tutaj możesz znaleźć kredyt studencki konto oszczędnościowe i inne usługi, przeprowadzić porównawczą analizę ofert i wybrać dokładnie opcję, która będzie idealna dla Ciebie.

Nie oferujemy pożyczek. Nie musimy rejestrować się w witrynie, oglądać reklam ani płacić nam. Serwis FINHELP PL jest całkowicie darmowy i skuteczny!