Kredyty w Polsce – najlepsze banki w 2018 roku

Kredyty w Polsce zawsze były ciekawym i zyskownym rozwiązaniem. Według oficjalnych źródeł około 90% populacji zdolnej do pracy w kraju ma obecnie jedno lub kilka zobowiązań kredytowych wobec banku, które są wypłacane co miesiąc.

Jeśli przetłumaczysz to wszystko na liczby, to prawie każdy obywatel Polski w 2018 r. Musi zapłacić swojemu wierzycielowi około 3500 złotych za niektóre rodzaje pożyczek. Eksperci twierdzą, że główne powody popularności usług kredytowych w Polsce to relatywnie niski poziom dochodów ludności, a także zyskowne oferty z różnych banków.

Taka opcja pożyczki jako hipoteki dla wielu mieszkańców dużych miast jest jedyną okazją do zakupu mieszkania dla siebie i swoich rodzin.

W rzeczywistości, w chwili obecnej na rynku finansowym są dość korzystne warunki dla wszystkich: banki są gotowe oferować pożyczki po niskich stawkach, a Polacy chętnie korzystają z tej usługi w celu zakupu określonych towarów lub korzystania z niektórych usług. W 2018 r. Polska znajduje się na szóstym miejscu w UE pod względem aktywności osób o dobrej zdolności kredytowej, a wskaźnik ten stopniowo rośnie.

Oferty z banków są zawsze interesujące

Chciałabym zauważyć, że polskie banki należą do najbardziej lojalnych w Europie. Uzyskaj zgodę na pożyczkę może nawet klient, który ma stosunkowo niski poziom miesięcznych dochodów lub problemy z historii kredytowej. Średnia stopa procentowa w bankach wynosi od 4% do 6% rocznie.

Oczywiście, każdy bank ma swoje indywidualne warunki świadczenia usług. W rankingu TOP3 najbardziej dochodowe oferty od polskich banków w 2018 roku można zidentyfikować Alior Bank, Getin Bank i BGŻ BNP Paribas.

W przypadku wykorzystania pieniędzy w wysokości 10.000 zł na 1 rok, przepłacisz 856-881 zł, w zależności od wybranej instytucji kredytowej.

Aby uzyskać dobre warunki, musisz podać informacje na temat dochodów, mieć wysoką zdolność kredytową, a także dostarczać nieruchomości. Zobacz na propozycjach najlepszych organizacji kredytowych w Polsce możesz na stronie Finhelp.pl. Wybierz najlepszą opcję i zamów szybkie pożyczki już teraz.

Czytaj więcej:
Tarnowskie Góry;
Będzin;
Piekary Śląskie;
Racibórz;
Świętochłowice;