Lewandowski przedstawił koszulę Radwanska

0403169Słynny polski futbol Lewandowski, który obecnie służy w niemieckiej klubu piłkarskiego Bayer wykonane niezwykły dar jego rodak, jeden z najlepszych tenisistów na świecie Agnieszka Radwańska.

Teraz ona jest moim dwudziestym siódmym roku urodzenia można znaleźć w t-shirt, ofiarowanych przez Lewandowskiego, który wraz z odtwarzacza autograf napis: „Najlepszy tenisista świata„, za którą podziękował mu, za pośrednictwem Internetu. Wielu fanów wybitnych sportowców, omawia obecnie co będzie dar powrotu.

Z ostatnich osiągnięć jest tenisowe półfinału Australian Open, gdzie przegrał z amerykański tenisista Serena Williams. Roberd Lewandowski był w stanie dostać się do Księgi Rekordów Guinnessa, kiedy udało mu się zdobyć pięć bramek przeciwnikiem w ciągu pierwszych dziewięciu minut. Poza tym, on stał się napastnik „Drużyna Roku UEFA” oraz nominację kandydata na „Złota Piłka”. Wszyscy mieszkańcy Polski są dumni, że ich kraj ma tak wybitnych sportowców światowej klasy, którzy mają poczucie humoru.

Czytaj więcej:
Pieńsk;
Stronie Śląskie;
Siechnice;
Lubawka;
Przemków;