LPE Massager Polska

LPE Massager DLA SKÓRY GŁÓWY:

– Posiada działanie falowena cebulki włosowe, który zapobiega dystrofii cebulki i utracie włosów.
– Relaksuje mięśnie głowy, łagodzi skurcze i zaciski,nakładające przepływ krwi
– Przyspiesza krążenie krwi,zapewnia lepsze odżywianie mieszków włosowych

Zamów teraz

Intensywne odżywianie dobroczynnymi składnikami i mikroelementami skóry głowy znacznie poprawia zdrowie włosów, a także zapobiega przedwczesnemu łysieniu. Będziesz zaskoczony, ale prawie 60% pęcherzyków w twojej głowie znajduje się w stanie „uśpienia”, a połowa z nich może nie rosnąć do końca życia. Wynika to z wielu czynników – braku normalnego dostępu do składników odżywczych, chorób, słabego krążenia i mikrokrążenia, narażenia środowiska i tak dalej. Naukowcy od dawna ustalili, że regularny i prawidłowy masaż głowy jest najlepszym sposobem zapobiegania łysieniu i wypadaniu włosów. W każdym salonie masażu ta procedura jest bardzo droga, więc większość ludzi nie może sobie pozwolić na regularny masaż głowy. Na szczęście w tym roku na rynku pojawił się produkt, który radykalnie zmienił ogólną ideę zdrowia i pielęgnacji włosów.

Co to jest LPE Massager?

Dzisiaj nasza strona chce zwrócić uwagę na rewolucyjną technologię LPE Massager na wzrost włosów. Jest to przenośne urządzenie do masażu, które pomaga zatrzymać wypadanie włosów, a także łagodzi napięcie mięśni szyjnych i twarzy, co przyspiesza krążenie krwi i przepływ składników odżywczych do tego narzędzia. Jak pokazują wyniki ostatnich badań, ten konkretny masażer jest najlepszym rozwiązaniem dla współczesnych mężczyzn i kobiet, którzy chcą zachować zdrowe i jedwabiste włosy:

– Bez chemicznych szamponów i kosmetyków.
– Bez wizyt u kosmetologów, masażystów i fryzjerów.
– Bez drogiego przeszczepu włosów.
– Bez nieefektywnych sposobów i środków domowych.
– Bez dodatków do żywności o niesprawdzonym składzie składników.

Urządzenie zostało opracowane przez profesjonalnych specjalistów i jest innowacyjną technologią do wzmacniania cebulek włosów i jednocześnie przyspiesza ich wzrost. W przeciwieństwie do wielu analogów, LPE Massager przeciw wypadaniu włosów nie ma przeciwwskazań i skutków ubocznych, więc może być stosowany przez wszystkich na pierwszych oznakach pogorszenia się włosów. Masaż jest oparty na technice masażu Shiatsu. Ta metoda tradycyjnej medycyny chińskiej jest stosowana od wieków do ogólnego przywracania zdrowia i eliminowania istniejących problemów. W tym przypadku występuje podwójny wpływ – z jednej strony jest miękka stymulacja punktów akupunktury, z drugiej strony użyteczne pole magnetyczne jest tworzone w celu przyspieszenia procesów metabolicznych i mikrokrążenia. Spróbujmy zrozumieć więcej co jest LPE Massager?

Co mówi medycyna chińska?

Na powierzchni głowy znajduje się 14 południk, który potencjalnie może stać się strefą łysienia. Gdy jedna ze stref rozpoczyna proces osłabiania i wypadania włosów, konieczne jest zapewnienie efektu masażu punktowego w tej strefie. Chińscy uzdrowiciele używają w tym celu dłoni i palców. LPE Massager działa na tej samej zasadzie, tylko funkcja masażysty w tym urządzeniu jest zastąpiona przez 20 miękkich końcówek silikonowych.

Używając LPE Massager na przyspieszenie wzrostu włosów, możesz użyć do 20 000 uśpionych cebulek włosów, pozbyć się swędzącej skóry głowy i łupieżu, zatrzymać wypadanie włosów i zwiększyć fazę wzrostu – anagen. Po pierwszym zabiegu z tym masażerem poczujesz zauważalną poprawę swojego zdrowia. Przy regularnym stosowaniu przez 2-4 tygodnie włosy staną się silniejsze i zdrowsze, znikną problemy z suchością i utratą witalności. Będziesz mógł ponownie cieszyć się piękną fryzurą, zwiększyć poczucie własnej wartości i odzyskać zaufanie do siebie.

Korzyści LPE Massager

Ponad 100 000 europejskich nabywców zdecydowało się już na kupić LPE Massager i było zadowolonych z wyników korzystania z masażu. Możesz zamówić go online i otrzymać gotówkę przy dostawie do domu w ciągu kilku dni.

7 powodów, aby skorzystać z tej oferty:

1. Opatentowana nanotechnologia.
2. Pełnoprawny masaż Shiatsu w domu.
3. 100% naturalne i hipoalergiczne materiały.
4. Nie uszkadza skóry głowy i nie powoduje skutków ubocznych.
5. Gwarantowane zatrzymanie wypadania włosów o 90%.
6. Przyspiesza wzrost nowych włosów o 150%.
7. Eliminuje objawy łysienia na każdym etapie.

Nabywcy i eksperci LPE Massager opinie jednogłośnie potwierdzają wysoką skuteczność korzystania z tego urządzenia. Możesz korzystać z tej technologii przez wiele lat, ponieważ żywotność urządzenia wynosi ponad 10 lat.

LPE Massager instrukcja:

Przed pierwszym włączeniem przeczytaj uważnie instrukcję obsługi i zachowaj środki ostrożności. Włącz urządzenie i przynieś je do głowy i powoli przejedź przez powierzchnię przez 5-10 minut. Bardzo ważne jest, aby włosy były czyste i suche, a efekt będzie silniejszy. Powtórz procedurę 1-3 razy dziennie, w zależności od stanu włosów.

Obecnie LPE Massager cena jest kilka razy tańszy niż koszt usług profesjonalnego salonu masażu. Możesz teraz zamówić LPE Massager Polska i zagwarantować sobie kompleksową pielęgnację włosów w domu! To jest warte wydanych pieniędzy!