Między Polską a Singapurem podpisał nowy kontrakt

Prezydent RP Andzhey Duda i członków rządu robią wszystko, co możliwe w celu zwiększenia więzi gospodarczych z wielu krajów.

W związku z tym, przez krótki okres czasu, prezydent spotkał się z prezydentami Etiopii, Meksyku i emira Kataru, którego wynik był nie tylko poprawa stosunków politycznych między tymi dwoma krajami, ale także podpisanie przedłużenia umów handlowych.

Wszystkie te działania mają pozytywny wpływ na rozwój polskiej gospodarki i okazją dla rolników i przedsiębiorców, aby rozwinąć ich produkcję, co z kolei zapewnia dodatkowe dochody do skarbu państwa, nie mówiąc już o tworzeniu nowych miejsc pracy.

Gdy stało się znane w poniedziałek w Warszawie odbyło się oficjalne spotkanie szefów Polsce i Singapurze, gdzie podpisano kilka umów, które dotyczą przede wszystkim poprawy współpracy gospodarczej.

Główne sfery pogłębienia stosunków w dziedzinie rozwoju nowych technologii, a także kompleksu wojskowo-przemysłowego i produktów rolnych. Warto zauważyć, że w tym momencie w Singapurze skutecznie zatrudniamy około 60 polskich firm.

Czytaj więcej:
pożyczki bez zaświadczeń Bytom Odrzański;
pożyczki bez zaświadczeń Jasień;
pożyczki bez zaświadczeń Babimost;
pożyczki bez zaświadczeń Czerwieńsk;
pożyczki bez zaświadczeń Iłowa;