Mieszkańcy Republiki Czeskiej będą mogli sprzedawać produkty mięsne produkcji krajowej

14071610Prawie wszyscy mieszkańcy obszarów wiejskich w Republice Czeskiej, posiadające prywatny dom, zaangażowany nie tylko w uprawie owoców i warzyw, ale także starają się dokarmiać ich zagrody bydła i drobiu.

Ze w przyszłości, by przygotować się na przyszłość mięsa, a tym bardziej, że jakość produktów i przyjazne dla środowiska, Czasami mieszkańcy pojawiła nadwyżek produktów mięsnych że byliby szczęśliwi sprzedać uzasadnić kanał poświęcony na tucz bydła, ale, niestety, w kraju nie było prawo zakazujące realizację prywatnej produkcji żywności obywateli wiejskich.

Ponadto, zgodnie z tym prawem, mieszkańcy, zabicie dzika, nie miał prawa traktować kawałek tłuszczu mięsa lub nawet ich krewnych lub przyjaciół. Również zwierzęta tuczone na ubój, właściciele mogli przechowywać nie więcej niż sześciu lat, a mianowicie ograniczenie wieku zwierząt podaną w ustawie.

Ale ostatnio, czeski rząd zatwierdził nowelizację ustawy, która pozwala robotników rolnych do sprzedaży produktów mięsnych z własnej produkcji.

Czytaj więcej:
pożyczka do domu Grójec;
pożyczka do domu Łomianki;
pożyczka do domu Garwolin;
pożyczka do domu Przasnysz;
pożyczka do domu Konstancin-Jeziorna;