Mniej Polacy zaczęli czytać książki

2504201612Obecnie wraz z pojawieniem się w Internecie, nie tylko młodych ludzi, ale także pośredników mężczyzn i starszych pokoleń, coraz częściej wybierają telewizję komputera.

Również znacznie zmniejszyć przepływ widzów w kinach, nie wspominając o bibliotekę, czytelnię, w której się przyzwyczaić, to było trudne ze względu na dużą liczbę odwiedzających abonentów.

Polscy naukowcy postanowili przeprowadzić badania wśród mieszkańców kraju, aby dowiedzieć się, co literatura jest najbardziej popularne, a także jak wiele książek zostały odczytane w ciągu roku, każdy z respondentów. W rezultacie nie było pocieszające, bo okazało się, że wielu obywateli, gdyż w wieku piętnastu lat, w ciągu ostatniego roku nie miała w ręce jednej książki. Jeśli wcześniejsze ludzie stworzyli dużą bibliotekę domową poprzez zakup książek, ale teraz tych miłośników książek w całym kraju, nie są nawet jeden procent obywateli mieszkających na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Wielu Polaków są zaangażowane w czytanie e-książek lub słuchanie audiobooków, ale działalność ta może być mało w porównaniu z czytaniem kolorowo ilustrowana książka.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Starogard Gdański;
Szybkie pożyczki Wejherowo;
Szybkie pożyczki Tczew;
Szybkie pożyczki Słupsk;
Szybkie pożyczki Gdynia;
Szybkie pożyczki Gdańsk;