Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza dzieci na wykład

W przeddzień ferii szkolnych, które rozpoczynają się w mazowieckiego wojewódzkiego 13 lutego, wielu rodziców myśli o tym, jak spędzić te dni z największą korzyścią dla dzieci były w stanie zrobić sobie przerwę od treningów oraz w tym samym czasie, przydatnych informacji.

Oczywiście, w dzisiejszych czasach, większość dzieci może być zajęte na lodowisku, gdzie istnieje duża liczba w Polsce, ponieważ pracują w niemal każdym mieście.

Fani narciarstwa, przejdź na swoich trasach, ale sportowych i wszelkiego rodzaju rozrywki, nie kolidują z wizyty w Muzeum Narodowym w Warszawie. Od poniedziałku, nie zacznie się podjąć pierwszą grupę dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które, oprócz wycieczki będą prowadzone wykłady na różne tematy, głównie związanych z etapami rozwoju państwa.

W celu wzięcia udziału w zajęciach, które będą odbywały się cztery razy w tygodniu, należy dokonać rejestracji wstępnej. Każdego roku studenci wykładów ponad 30 tysięcy młodych ludzi, i mówi się, że wiele dzieci chcą wiedzieć jak najwięcej o historii swojego kraju.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Brańsk;
Szybkie pożyczki Szczuczyn;
Szybkie pożyczki Michałowo;
Szybkie pożyczki Knyszyn;
Szybkie pożyczki Krynki;