Na Boże Narodzenie, Polacy wydadzą ponad 4 mld euro

25111612Niecały miesiąc pozostał do Bożego Narodzenia, gdy wszyscy członkowie rodziny starają się razem na świątecznym stole.

Naturalnie, to święto dawać prezenty nie tylko dla dzieci, ale także dorosłych, więc wiele osób obchodzi przed ich zakupem.

W Polsce, czekał z wielką niecierpliwością, ponieważ nie zachowały się wielowiekową tradycją uroczystości, z których jeden jest wizyta w kościele w nocy przed Bożym Narodzeniem. Uroczysty święto rozpoczyna się wraz z pojawieniem się pierwszej gwiazdy, w tym przypadku, nie należy zapominać o stół, aby zaoszczędzić miejsce dla okazjonalnych gości.

Gdy stało się znane po plebiscycie, w tym roku Polacy planują spędzić te dni więcej niż rok temu, a kwota ta średnia wynosi 250 euro.

Połowa z tych pieniędzy zostanie wykorzystana na zakup żywności, około 30 euro na uroczystości, która odbędzie się w kręgu przyjaciół, a wszystkie pozostałe środki zostaną wykorzystane na zakup prezentów, które są głównie obywatele polscy zazwyczaj przedstawiane książki, słodkie smakołyki, a także zestawy kosmetyczne.