Na Festiwalu Filmowym w Berlinie „Srebrny Niedźwiedź” został przyznany polskiego reżysera

W ciągu dziesięciu dni, mieszkańcy Niemiec, a także goście z kraju, można oglądać festiwal filmowy, który odbył raz sześćdziesiąty szósty w Berlinie.

Wszyscy na koncert mogli zapoznać się z nowymi filmami świadczonych przez reżyserów z całego świata, a także mieć wielki czas w godzinach wieczornych, rozmieszczone w ramach tego festiwalu.

W tym czasie liczba zwycięzców weszła na polski reżyser Tomasz Wasilewski, który pokazał swoją malarstwa, otrzymał nagrodę „Srebrnego Niedźwiedzia„. Film opowiada historię polskiego prowincjała, którego życie spadła w latach dziewięćdziesiątych, kiedy nie było niestabilność polityczna w kraju. Po odebraniu nagrody, Vasilevsky zachęcał widzów wszystkich krajów do oglądania filmów wydanych przez polskich reżyserów. Gdyż uważa je za utalentowanego sztuki personelu, pomimo faktu, że „złoto” w konkursie, jury wybrało udzielić dyrektor Gianfranco Rosi, który mówił o afrykańskich imigrantów, którzy próbowali osiedlić się w krajach europejskich, ale ich życzenia się spełnią, nie miało być.

Czytaj więcej:
pożyczka bez BIK na raty;
pożyczki bez BIK z dostawą do domu;
pożyczka bez BIK z komornikiem;
pożyczka bez BIK oferty;
pożyczka bez BIK co to znaczy;