Na jednej ze stron, można znaleźć listę ciekawych drzew rosnących w Pradze

21071610W Pradze otwarto stronę www.prazskestromy.cz obsługującego listę drzew, które są uważane za wyjątkowy w stolicy.

Ostatnio dodane do wykazu nowych obiektów, z których jeden jest wierzba, rosnące w Suchdol że „Tree of the Year„, tytuł otrzymał w ubiegłym roku.

Warto zauważyć, że wierzba biała jest to, że mimo swoich ogromnych możliwości do roku 2014 nie były dostępne dla obywateli publicznego wglądu, i tylko dzięki leśniczego Pawła Kizilik który zauważył ten majestatyczne drzewa, stało się popularne wśród mieszkańców. Ponadto, zimorodek drzewa wykonane gniazdo i ptak to rzadki przypadek w tych miejscach. Lista ta została również wpisana lipy wolność, że studenci Suchdol posadzone 30 lat temu na cześć 50 rocznicy powstania Republiki Czeskiej. A teraz, po tylu latach, to majestatyczne drzewa zdobi wejście do szkoły, gdzie uczniowie kiedyś obsadzone.

Ponadto, istotną wartością jest aleja lipowa, która składa się z 86 roślin, z których lądowanie odbyło się w 1937 roku z udziałem Pierwszej Damy Czechosłowacji Benesova Ghany, którego nazwa i ścieżka ta została nazwana.

Czytaj więcej:
prywatna pożyczka od reki;
prywatne pożyczki gotówkowe bez bik;
pożyczki prywatne bez BIK BIG KRD;
Bust Size apteki Polska;
Fito Spray kupić Polska;