Na stacjach benzynowych w Polsce cena paliwa

Corocznie na drogach Polski pojawiają się coraz więcej samochodów, co wskazuje na poprawę samopoczucia obywateli, ponieważ coraz więcej gospodarstw domowych może sobie pozwolić na transport osobisty.

Rząd opracował program, według którego w niedalekiej przyszłości szczególna uwaga zostanie zwrócona na wzrost transportu z silnikami elektrycznymi.

Głównym powodem tego jest sytuacja ekologiczna, ponieważ częściej w niektórych miastach występuje smog. Brudne powietrze przyczynia się do pogorszenia się samopoczucia ludzi, a także wywołuje powstawanie różnych chorób i związane jest nie tylko z narządami oddechowymi.

Jednak liczba samochodów pracujących na benzynie lub oleju słonecznym nie jest jeszcze mniejsza. Dla właścicieli tego typu transportu, rozczarowujące wiadomości, które dotyczą kosztu paliwa. Faktem jest, że w wyniku niestabilnych cen ropy, co wpłynęło na huragan Harvey, w Polsce, chociaż nieznacznie, paliwo stało się drogo. W ciągu tygodnia ceny tankowania wzrosły średnio o 12 groszy.