Na ulicach strefy będą zarezerwowane dla kierowców polskiej stolicy, które zostaną wyznaczone jedynie jako „kiss i napędu”

11051612Dla kierowców, którzy podróżują po ulicach stolicy Polski, a teraz jest nowy przepis, zgodnie z którym będą mogli zasnąć pasażerów na miejscach specjalnie wyznaczonych do tego celu.

Obszar, na którym kierowcy mogą zaparkować swój samochód będą oznaczone słowami „kiss & ride„, co oznacza, że zatrzyma pojazd tutaj nie powinno być długie, a raczej nie więcej niż dwie minuty.

Innowacja ta została wykonana w celu stworzenia wygodę dla pasażerów, którzy chcą zmieniać miejsca z samochodu do środków transportu publicznego. Wcześniej zaparkowałem samochód w pobliżu przystanku autobusowego i stacji metra było zabronione, tak wiele pasażerowie musieli wysiąść z samochodu i przejść, aby dostać się na miejsce komunikacją miejską. Choć, jako eksperyment, w mieście siedmiu takich stref będzie wskazane, które będą znajdować się w pobliżu stacji metra, gdzie pasażer jest wygodny przesiadać. Jeśli projekt uzyska zgodę społeczeństwa w przyszłości, liczba miejsc zostanie zwiększona.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Mirsk;
Szybkie pożyczki Nowogrodziec;
Szybkie pożyczki Mieroszów;
Szybkie pożyczki Świeradów-Zdrój;
Szybkie pożyczki Zawidów;
Szybkie pożyczki Olszyna;
Leśna;