„Nie będą przyjmowane zmian w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”, powiedział Kaczyński

310320166Prezes Polskiego rządzącej partii „Prawo i Sprawiedliwość” Jarosław Kaczyński skomentował kryzysu konstytucyjnego w Polsce.

Po prezydent Polski podpisał poprawki do ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, zaproponowana przez rządzącą koalicją Parlamentu dojrzewa sytuacji niestabilnych politycznie. Tak więc, w rozmowie z Jarosławem Kaczyńskim, lider partii „PiS” ogłosił, że nie są one zamiar dokonać zmian w konstytucji. Zauważył również, że partia opozycyjna nie iść do jakiegokolwiek porozumienia i rzuca wątpliwości nie tylko przyjęcie ustawy przez większość, ale także prawo do decydowania o koalicji.

Kryzys rozpoczął się wraz z przyjęciem przepisów regulujących partie, w lecie dwa tysiące lat XV, gdzie sędziowie zostali powołani przez COP. Niektórzy zachodni politycy wspierają polską opozycję, kierując się wyłącznie ich kalkulacji ekonomicznych. Pomimo całej debaty parlamentarnej, wiele wiążą swoje nadzieje na to, że ten problem zostanie szybko rozwiązany, a sędziowie Sądu Konstytucyjnego zacznie pracować w normalnym środowisku. Zgodnie z decyzją Komisji Weneckiej, zmiany te wpływają niekorzystnie na proces demokratyczny, przeprowadzone w kraju.

Czytaj więcej:
Szybkie pożyczki Mogilno;
Szybkie pożyczki Aleksandrów Kujawski;
Szybkie pożyczki Golub-Dobrzyń;
Szybkie pożyczki Tuchola;
Szybkie pożyczki Wąbrzeźno;